Loading
Pomoc - strona główna

Formy płatności (numer konta bankowego)

Nasz sklep oferuje różne formy płatności.

  • Płatność przy odbiorze - płatność gotówką u kuriera lub w wybranym punkcie podczas odbioru zamówienia. Wybierając płatność gotówkową uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego kontaktu w celu potwierdzenia zamówienia. Bez takiego potwierdzenia zamówienie może nie zostać zrealizowane.
  • Karty płatnicze - Dzięki wykorzystaniu 128 bitowego protokołu SSL są bardzo bezpieczną formą płatności. Należna nam kwota jest pobierana z konta klienta dopiero w momencie realizacji zamówienia. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa autoryzacja karty odbywa się on-line poprzez Centrum Autoryzacji Kart płatniczych systemu eCard S.A. oraz PayPro S.A. (przelewy24.pl)
  • Płatność przelewem elektronicznym - Usługa ta polega na udostępnieniu klientówi sklepu internetowego możliwości łatwego przyjęcia płatności online za pomocą przelewów bezpośrednich. W naszym sklepie wykorzystujemy bezpieczny system firmy eCard S.A oraz PayPro S.A. (przelewy24.pl).
  • Płatność PayPal - szybki i łatwy sposób płatności internetowej.
  • Płatność ratalna - dla wygody naszych Klientów udostępniamy zakupy ratalne za pośrednictwem banków Santander, Alior oraz Credit Agricole. Możesz porównać wysokość rat oraz dostosować kwotę wpłaty do swoich potrzeb oraz możliwości.
  • Płatność przelewem bankowym tradycyjnym - Po złożeniu zamówienia dostaniesz na podany adres e-mail całkowitą kwotę oraz numer konta bankowego, na który należy ją wpłacić. Z chwilą stwierdzenia wpływu natychmiast przystąpimy do realizacji zamówienia. W przypadku gdy mimo wszystko nie znasz rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty, skorzystaj z rachunku znajdującego się poniżej.

Intendi
ul. Roździeńskiego 11, 41-308 Dąbrowa Górnicza

ING Bank Śląski S.A.
39 1050 1272 1000 0097 3865 6033


  • Karta Podarunkowa - jeśli posiadasz kartę podarunkową do wykorzystania w naszym sklepie, wystarczy, że w polu rabaty wpiszesz indywidualny kod, który znajduje się na karcie. Możesz złożyć zamówienie na kwotę większą niż warość bonu, wtedy należy dokonać dopłaty różnicy w dowolnej formie przedstawionej wcześniej.
  • Odroczony termin płatności - dla Instytucji Państwowych na pisemy wniosek umożliwiamy wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności. W celu skorzystania z takiej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta.

Należy pamiętać, że niektóre formy płatności nie są dostępne dla wybranych sposobów dostawy. Aktywne sposoby płatności i dostawy dostępne są zawsze w formularzu podczas składania zamówienia.