Loading
Pomoc - strona główna

Ceny i sposób dostawy

Wszystkie podane przez nas ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT.

Produkty, które są dostępne w naszym sklepie staramy się zawsze sprzedawać w najniższych cenach. Tylko u nas można je kupić po cenie niższej od średniej rynkowej. Bardzo często przeprowadzamy wyprzedaże i promocje, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia naszą ofertę cenową. W naszym sklepie umożliwiamy wiele sposobów dostawy. Możesz skorzystać z kilku firm kurierskich, które dostarczą Twoje zamówienie pod wskazany adres. Obecnie współpracujemy z firmą DHL, GLS oraz Pocztą Polską - Pocztex. Możesz również odebrać swoje zamówienie w wielu punktach odbioru, np. paczkomaty Inpost, kioski Ruch, urzędy Poczty Polskiej jak również stacje Orlen. Zamówienie złożone w naszym sklepie można także odebrać u nas osobiście, w takim przypadku oczywiście nie naliczymy, żadnych kosztów związanych z przesyłką. Poniżej przedstawiamy koszty jakie trzeba doliczyć do zamówienia.

W naszym sklepie pobieramy opłaty za przesyłkę zakupionego towaru na kilka różnych sposobów. Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych nie chcemy zarabiać na przesyłkach naszych Klientów. Cennik firm kurierskich bazuje głównie na wadze przesyłki, dlatego postanowiliśmy się do tego dostosować mając na uwadze dobro naszych Klientów. Z tego powodu wszystkie nasze produkty w swoim opisie mają podaną orientacyjną wagę. Koszt przesyłki uzależniony jest więc przede wszystkim od wagi zamawianych towarów, ale także od wybranej formy płatności.

Koszt przesyłki dla każdego zamówienia wyliczany jest automatycznie w trakcie jego składania, zależy on od sposobu płatności oraz wagi produktu, do którego doliczona jest waga opakowania. Koszt przesyłki zawsze pokazany jest w formularzu zamówienia podczas wyboru płatności i dostawy.

Koszty dostawy w zależności od sposobu transportu zamówienia możesz sprawdzić tutaj