Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 2
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Materiał paska bransolety

Zegarki Knock Nocky

Filtruj listę produktów

Kiedy w końcu będę dorosły... o jakże odległy to czas! - myśli każde dziecko. W odliczaniu czasu do upragnionego wieku pomagają dzieciakom wdzięczne stworki Knock Nocky. Według legendy są to małe szkraby z odległej krainy, która zwie się Sercem Czasu. Ich zadaniem jest pomoc najmłodszym w nauce obsługi czasomierza. Koti, Goldi, Dibi, Manio, Nenek i Tymi wiedzą, że tam gdzie jest radość i śmiech tam też nauka jest przyjemnością. Właśnie dlatego zjawią się tam gdzie słyszą zabawę i tykanie zegarka.

Nauka przez zabawę to motto wesołych stworków. Knock Nocky dbają, aby dziecięcy świat był pełen barw, fantastycznych przygód i ekscytujących odkryć.

Tworząc funkcjonalny zegarek dla dziecka należy założyć różowe okulary i zacząć postrzegać świat oczami maluchów. Właśnie to uczynili projektancki marki, a dowodem na sukces są setki radosnych dzieciaków, które dzięki Knock Nockom zgłębiły tajemnicę czasu!

Producent oferuje zarówno zegarki dla najmłodszych, które wyróżniają się bogatym wzornictwem i ogromna gamą wesołych kolorów, jak i te dla starszaków - "bardziej dorosłe".

Cały asortyment to wyjątkowe kolekcje, wśród których każde dziecko wybierze swojego osobistego towarzysza i przyjaciela.

Color Boom posiadają rożne zdobienia na kolorowych paskach. Mali miłośnicy piłki, pływania, samochodów, samolotów, a nawet jedzenia i pizzy mogą wybrać spośród tej kolekcji zegarek, który będzie ukazywał ich hobby.

Spokojniejsze, ale wciąż niezwykle kolorowe są czasomierze Comic. Wasze dziecko kocha gwiazdki, serduszka, kropki, paski i wszelkiego rodzaju szlaczki? Knock Nocky z tej serii będzie idealnym prezentem.

Kolekcję Rainbow charakteryzują różnobarwne indeksy i jednokolorowe paski. To wciąż wesołe zegarki, ale mniej dziecięce.

A może macie w domu starszaka? Stonowane kolory i skromne wzornictwo - to właśnie Knock Nocky Sporty i Starfish.

Niezależnie od kolekcji dziecięce zegarki Knock Nocky cechuje wysoka jakość i dbałość o detale. Dzieci to wyjątkowi klienci, więc produkty dla nich muszą być perfekcyjne.

W procesie produkcji użyto dobrych jakościowo surowców. Paski wykonane są z tworzywa sztucznego (najczęściej silikon), a tarcze chroni w zależności od modelu szkło mineralne lub szkiełko akrylowe. W skali twardości Mosha mineralne szkiełka posiadają 5 stopień, więc idealnie sprawdzają się w zegarkach dla najmłodszych. Akrylowe szkiełka są dość łatwe w polerowaniu więc gdy złapie drobną rysę łatwo w domowych warunkach możemy usunąć uszkodzenie.

Knock Nocky posiadają w większości wodoszczelność WR30, więc niestraszne im zabawy w deszczu. Japoński kwarcowy mechanizm Miyota sprawia, że czasomierze tej marki są niezawodne i zapewniają precyzyjną pracę na jednej baterii przez około dwa lata.

Małe potworki pomagają dzieciom nie tylko w nauce obsługi zegarka, ale również w oszczędzaniu - a to za sprawą opakowania-skarbonki, które jest w zestawie z czasomierzem.

  • 360
Cena: 99.00 zł 66.00 zł
  • 4/5
Cena: 49.00 zł 33.00 zł
  • 5/5