Loading

Zegarki męskie AVI-8

Filtruj listę produktów

Marka AVI-8 powstała w 2012 roku w Wielkiej Brytanii. Można więc śmiało powiedzieć, iż jest to brand stosunkowo świeży.

Czasomierze są silnie związane z technologią lotniczą oraz samym lotnictwem, zarówno cywilnym, jak i wojskowym. Zegarki AVI-8 są połączeniem pasji do latania wraz z niesamowitym desingem. Projekty tworzone przez specjalistów są odzwierciedleniem niesamowitych historii pilotów i doświadczonych inżynierów lotniczych.
 

AVI-8 – Męska strona latania

Męska oferta obejmuje niezwykłe czasomierze, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem oraz indywidualizmem. Powinny spodobać się szczególnie mężczyznom, których pasja związana jest z lotnictwem, w tym do pilotów oraz wspomnianych już wcześniej inżynierów, czy konstruktorów.

Hołd i współtworzenie – priorytet marki

Czasomierze AVI-8 są tworzone na podstawie doświadczeń wielu lotników, są w pewnym sensie hołdem dedykowanym dla historii latania, szczególnie ukierunkowanego na Wielką Brytanię. Ciekawą sprawą staje się fakt, iż nawet uwagi osób, które brały udział w projektowaniu były uwzględniane i wdrażane do głównej produkcji. Marka chce pokazać, iż to właśnie ludzie tworzą historię, nie wyłącznie uwarunkowanie rynku, czy szeroko rozumiany popyt na modowe modele.
 

Męskie kolekcje prosto z powietrza!

Wśród szerokiej oferty znajdziemy naprawdę ciekawe modele, zakatalogowane w pięciu wyjątkowych kolekcjach. Każda z tych kolekcji charakteryzuje się inną, unikalną historią i związanym z nią modelem samolotu.

Lancaster Bomber to pierwsza kolekcja, która jak sama nazwa wskazuje nawiązuje do bombowca z okresu II wojny światowej. Hawker Harrier II inspirowana jest natomiast myśliwcem z 1983 roku, a kolekcja Hawker Hunter odnosi się do odrzutowca z lat 50. Dwie ostatnie kolekcje to kolejno Hawker Hurricane, która charakteryzuje się wielowarstwowymi tarczami, oraz Flyboy inspirowana grupą pilotów Lafayette Escadrille.

Japońskie mechanizmy w męskich AVI-8 i funkcje dodatkowe

W zegarkach AVI-8 doświadczymy pracy mechanizmów pochodzenia japońskiego, zarówno kwarcowych, automatycznych, a także solarnych. Wybrane modele wyposażone zostały także w funkcje dodatkowe takie jak chronograf, datownik czy chociażby fluorescencyjne wskazówki i indeksy. Wodoszczelność zegarków stoi na poziomie 5 ATM, co spokojnie pozwala na zmoczenie zegarka, bez obawy przed jego uszkodzeniem.
 

Hołdu część dalsza – spory gest AVI-8

Firma zaprojektowała unikatowy czasomierz specjalnie dla wszystkich członków elitarnej 31 Eskadry Belgijskich Sił Powietrznych. Model ten jest unikatem do tego stopnia, że nigdy nie został przeznaczony do sprzedaży. Każdy mężczyzna świadom jest tego jaki wielki jest to gest i pokłon dla żołnierzy.
 

Materiały wykorzystane w produkcji męskich kolekcji

AVI-8 charakteryzują się niską ceną w stosunku do jakości jaką prezentują. Spotkać tu możemy czasomierze dla każdego mężczyzny – mnogość rodzajów, kolorów i materiałów z których wykonano paski jest wręcz ogromna, podobnie z bransoletami. Tarcze również wykonane zostały w różnych technologiach w zależności od modelu, a materiały wykorzystane do produkcji są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Każdy facet, który choć w niewielkim stopniu interesuje się lotnictwem pokocha całą serię AVI-8.

Cena: 1050 zł 708.00 zł
Cena: 1400 zł 987.00 zł
Cena: 1550 zł 1240.00 zł
Cena: 1650 zł 1320.00 zł
  • 5/5
Cena: 1345 zł 1062.00 zł
  • 5/5
Cena: 1050 zł 808.00 zł
Cena: 1300 zł 877.00 zł