Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 3
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Materiał paska bransolety

Zegarki męskie Doodle

Filtruj listę produktów

Doodle Watch jak przystało na markę rodem z upalnej Italli owocuje gorącymi projektami, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających mężczyzn.

Co prawda stylistyka Doodle jest specyficzna i nietuzinkowa, a koncepcja zegarków odstaje od dotychczasowo przyjętych standardów, nie wpływa to na  fakt, że coraz więcej mężczyzn szuka mniej klasycznych modeli.

Jakie są zegarki Doodle dla mężczyzn? Z pewnością bardzo charakterystyczne, ekspresyjne, wyrażające mocny styl, odwagę i awangardowe spojrzenie na świat. To zegarki dla panów, którzy nie boją się akcentować swojego własnego stylu i wyróżniać się z tłumu.

W designie marki widać silne nawiązanie do tatuaży, symboli, a także komiksów. Wiele modeli posiada grafikę z czaszką będącą jednocześnie głównym elementem logo Doodle. Typowo męskie akcenty takie jak smoki i uliczne walki znalazły zastosowanie na paskach oraz tarczach zegarków tego brandu.

 

Wielowymiarowa symbolika

Uosobieniem odwagi są wszelkiego rodzaju zwierzęta zamieszczane na cyferblatach tych czasomierzy. Doodle stosuje wielowymiarową symbolikę. Niektóre modele posiadają motyw kozła, tygrysa, a inne psa, który charakteryzuje wierność i oddanie. W ofercie jest też model przedstawiający Buddę na kwiecie lotosu.

Typowo męskie linie tej marki to: Street Fighter czy Skull Mood. Znając polskie odpowiedniki powyższych słów łatwo się domyślić do czego nawiązuje poszczególna kolekcja.

W męskiej kolekcji występują zegarki w rozmiarze 42 mm. Jest to optymalny rozmiar pasujący większości mężczyzn. Kolekcja unisex, w której znajdują się czasomierze zarówno męskie jak i damskie to modele w rozmiarze 39 mm.

 

Kompozytowe koperty i silikonowe paski

Wszystkie zegarki Doodle posiadają kompozytowe koperty i silikonowe paski. To kolejna cecha charakterystyczna tej marki. Podstawowa klasa wodoszczelności 3 ATM sprawia, że zegarki są odporne na drobne zachlapania powstałe np. podczas mycia rąk. Za precyzyjne odmierzanie czasu odpowiadają kwarcowe mechanizmy Miyota. Średnia żywotność baterii w zegarku to ok. 2 lata. Kolejną zaletą Doodle Watch jest zastosowanie szkiełka mineralnego, które w świecie zegarków jest najczęściej stosowanym rozwiązaniem i słynie z dobrej odporności na stłuczenia.

Oprócz dobrej jakości komponentów Doodle posiada bardzo atrakcyjną cenę, oscylującą w granicach ok. 200 zł.

Marka stale się rozwija, a na polskim rynku dopiero stawia pierwsze kroki. Z niecierpliwością czekamy na nowe projekty graficzne. Znając zamiłowanie producentów do łamania konwenansów możemy być pewni, że Doodle Watch jeszcze nieraz nas pozytywnie zaskoczy.

  • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
  • 5/5
  • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
  • 5/5
  • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł