Loading

Zegarki Roamer

Filtruj listę produktów

Roamer to zegarki szwajcarskiej marki, która ma swoje początki ponad sto lat temu.

W 1888 Fritz Meyer założył swój pierwszy warsztat.

Zastosowanie bardzo precyzyjnych mechanizmów przyniosło pozytywne efekty, gdyż zegarki Roamer szybko zyskiwały zadowolonych odbiorców.

Ta sama polityka prowadzona jest do dzisiaj, czasomierze Roamer to wysoka jakość wykonania oraz niezawodne materiały użyte do produkcji.

W sprzedaży są zarówno zegarki męskie jak i damskie.

 • 360
 • media
1190.00 zł 1010.00 zł
 • 4/5
 • 360
1590.00 zł 1148.00 zł
 • 5/5
 • 360
 • media
690.00 zł 514.00 zł
 • 4/5
 • 360
890.00 zł 643.00 zł
 • 4/5
 • 360
790.00 zł 571.00 zł
 • 5/5

Więcej o marce RoamerSzwajcarska marka Roamer zapoczątkowała swoje istnienie w 1888 roku, kiedy to Fritz Meyer otworzył w Solurze swój pierwszy warsztat. Dzięki stosowaniu precyzyjnych oraz niezawodnych mechanizmów sprawiło, że zegarki marki Roamer bardzo szybko zyskały swoich zwolenników. Cechą charakterystyczną zegarków Roamer to m.in. wysoka jakość, ekskluzywne materiały, a także niepowtarzalny design. W kolekcji można znaleźć zarówno klasyczne zegarki męskie i damskie. Bardzo często stosowane są szkiełka szafirowe oraz wysokiej jakości inne materiały, które gwarantują, że są niezwykle odporne w codziennym użytkowaniu.Niepowtarzalny design

Zegarki szwajcarskiej marki Roamer to modele charakteryzujące się znakomitą jakością, wykonywane z ekskluzywnych materiałów o niepowtarzalnym designie, który zyskał szerokie grono użytkowników na całym świecie.

Zobacz materiał

Nasze propozycje

Poszukujesz zegarka o wyjątkowym designie i interesującym wzornictwie?


W takim razie koniecznie sprawdź, jakie propozycje w tej kategorii oferuje nasz sklep internetowy e-zegarki.pl.

Doskonała funkcjonalność

Wyjątkowe parametry techniczne, a przy tym zastosowanie niezawodnych i precyzyjnych mechanizmów sprawiło, że zegarki sygnowane marką Roamer są doceniane i zwracają uwagę osób ceniących sobie stylowe i perfekcyjnie dopracowane dodatki zachowujące doskonałą funkcjonalność.


Niezależnie od tego czy jesteś zwolennikiem klasycznych modeli czy też takich wyróżniających się oryginalnością pod względem estetyki - jesteśmy przekonani, że propozycje marki Roamer dostępne w naszym sklepie online przyczynią się do podjęcia najlepszej decyzji zakupowej.

Zegarki Roamer
1190.00 1010.00 zł
Damski zegarek Roamer 210844 48 25 20 to zegarek Jego koperta jest koloru złotego, szeroka jest na 30 mm oraz ma grubość 6 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem. Zamówiony zegarek zostanie...

Efektowne kolekcje

Polecamy kolekcje dedykowane zarówno mężczyznom jak i kobietom, a które to prezentują się nad wyraz efektownie i zachwycają dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje również fakt, że w zegarkach Roamer wykorzystywane są m. in. szkiełka szafirowe oraz inne, równie wysokiej klasy materiały, co z kolei przekłada się na ich odporność i wytrzymałość w trakcie użytkowania. Wyszukana kolorystyka a przy tym jeszcze dodatkowe elementy podkreślają walory zegarki dostępnych w kolekcjach sygnowanych marką Roamer.


Twoje stylizacje zyskają znakomite uzupełnienie. Przekonaj się, który model wpisze się w indywidualny gust i już teraz złóż zamówienie, a my zadbamy o to, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Wszak wygodne zakupy są tym, co nasi klienci cenią najbardziej.