Loading

Zegarki damskie Lorus

Filtruj listę produktów

Szukając zegarka odpowiedniego dla siebie Panie zwracają uwagę w pierwszej kolejności na wygląd. Estetyka wykonania, klasa i elegancja to coś co definiuje zegarki damskie Lorus. Z myślą o kobietach powstały czasomierze będące połączeniem japońskiej precyzji i finezji. Delikatna subtelność ubrana w niezawodne mechanizmy sprawia, że kobiety latami mogą cieszyć się ozdobą jaką jest zegarek Lorus.

Marka jest dzieckiem japońskiego konceru Seiko Watch Corporation. Jak głosi motto: "A watch you can trust" Zegarek Lorus, to zegarek, któremu możesz zaufać. Potwierdza to wielomilionowa rzesza posiadaczy tych niezawodnych czasomierzy.

 

Zegarki damskie - biżuteryjne, klasyczne oraz fashion

Twórcy marki przygotowali dla Pań trzy kolekcje - zegarki biżuteryjne, klasyczne oraz fashion. Każda z linii jest uosobieniem innego stylu. Damy kochające błyskotki, świecidełka z pewnością znajdą swój ideał w kolekcji biżuteryjnej. Damskie modele wchodzące w skład tej kolekcji często pokryte są zdobieniami w postaci cyrkonii. Zwolenniczki minimalizmu i ponadczasowej elegancji powinny szukać swojego czasomierza w kolekcji klasycznej. Z kolei kolekcja fashion to modele, które przypadną do gustu kobietom, które kochają nowoczesność, nie boją się niecodziennych rozwiązań i ekstrawagancji. Niezależnie którą kolekcję wybierzesz zegarki damskie Lorus będą w swoisty sposób odzwierciedlać Twój charakter i usposobienie.

 

Czytelne tarcze zegarków Lorus

W ofercie dominują modele z okrągłą tarczą. Często jest ona sporych rozmiarów, co czyni zegarek niezwykle czytelnym. Na cyferblacie nie ma zbędnych elementów, które mogłyby utrudniać swobodne odczytywanie godziny lub daty. Pamiętając o upodobaniach kobiet do kolorów, projektanci zadbali oto, aby zegarki damskie Lorus były dostępne w różnorodnych barwach i odcieniach. Niektóre modele występują w różnych konfiguracjach kolorystycznych np. różnią się tylko kolorem paska lub bransolety.

Czasomierze tej marki wyposażone są w mechanizm kwarcowy gwarantujący niemal stuprocentową dokładność wskazań. Stal szlachetna oraz skóra naturalna to najczęściej stosowane surowce przy produkcji zegarków Lorus. W ofercie znajdują się również modele z mosiężną kopertą lub silikonowym paskiem. Zastosowanie niezwykle odpornego szkła mineralnego zapewnia ochronę przed stłuczeniem i pozwala na swobodne użytkowanie.

Klasa wodoszczelność WR50 zapewnia ochronę przed przypadkowym zachlapaniem np. podczas mycia rąk, co daje komfort i wygodę w codziennych sytuacjach, bo nie wymaga wielokrotnego ściągania zegarka. Praktyczne rozwiązania sprawiają, że kobiety jeszcze bardziej kochają tą markę, a zegarki damskie tej marki zyskują cały czas nowe użytkowniczki.

 

Zegarki damskie Lorus

Wizualne piękno, wysoka jakość i niska cena to najcenniejsze atrybuty. Wyjątkowy zegarek, idealny praktycznie dla wszystkich kobiet to właśnie zegarek Lorus. Niezależnie czy jesteś młodą czy dorosłą kobietą posród wielu kolorów, różnorodnych wzorów czy kształtów koperty na pewno wybór przyprawi Cię o ból głowy. Zawsze chętnie doradzimy w kwestii wyboru, jednak ostatczna decyzja zawsze będzie należeć do Ciebie.

Lorus
Cena: 195.00 zł
  • bestseller
Cena: 279.00 zł 164.00 zł
  • 5/5
Cena: 268.00 zł
Cena: 259.00 zł
  • 5/5
Cena: 399.00 zł
Cena: 227.00 zł
Cena: 214.00 zł
Cena: 313.00 zł
Cena: 369.00 zł
Cena: 287.00 zł
Cena: 167.00 zł
Cena: 126.00 zł
Cena: 139.00 zł
Cena: 348.00 zł
Cena: 328.00 zł
Cena: 326.00 zł
Cena: 266.00 zł
  • media
Cena: 305.00 zł
Cena: 281.00 zł
Cena: 206.00 zł
Cena: 268.00 zł