Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 5

Zegarki Doodle

Filtruj listę produktów

Doodle Watch to nowa, innowacyjna marka na polskim rynku zegarków. Kierowana jest w stronę mężczyzn i kobiet, których nudzą standardowe, jednolite formy, a ich marzeniem jest odrobina szaleństwa. Czy zegarek może mieć coś wspólnego z szaleństwem? Owszem, patrząc na dowolny Doodle Watch widać, że tam się dużo dzieje! Nowa formuła, ciekawe wzornictwo, masa kolorów i aplikacji to prawdziwy powiew świeżości w świecie zegarków.
 

W asortymencie marki znajdują się modele dla kobiet, mężczyzn oraz tzw. unisex dedykowane każdemu bez względu na płeć. Doodle Watch to produkt, który może nosić każdy z pominięciem kwestii wiekowej. Pomimo tego, że nie ma typowo dziecięcej kolekcji, niektóre modele są dostępne w niewielkim rozmiarze, dopasowanym do młodzieńczego nadgarstka.

 

Idea marki

Ideą do stworzenia marki było odwzorowanie rożnych grafik np. z tatuażu na zegarek, tak aby jeszcze mocniej zaakcentować swój styl, charakter i niezależność. Doodle w wolnym tłumaczeniu oznacza gryzmolić, kreślić esy-floresy. Nazwa nie jest przypadkowa - stwierdza każdy po obejrzeniu tych zegarków.

Cały asortyment podzielony jest na wyjątkowe kolekcje: Tattoo Mood, Dragon Mood, Oriental Mood, American Mood, Nature Mood, Street Fighter Mood, Graphics Mood, Santa Muerte Moods oraz Calaveras Mood. Każda z wyjątkowych linii symboliką nawiązuje do rożnych stylów życia.
 

Inspiracja tatuażem

Na męską kolekcję składają się czasomierze z grafikami inspirowanymi tatuażami oraz męskim światem, w którym dominują czaszki, smoki, uliczne walki i orientalne wzory. Z kolei dla kobiet przygotowane rożne linie tematyczne związane z naturą, przyrodą, tropikami i amerykańskim stylem życia.

Nową markę pokochają również fani komiksów, za sprawą tego, że design Doodle Watch mocno przypomina kolorowy, narysowany świat.

Zegarek Doodle świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, na spotkaniach towarzyskich jak i podczas wykonywania codziennych czynności. Wszystkie modele posiadają silikonowy pasek, co znacznie podnosi komfort użytkowania w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu kompozytowych kopert cały zegarek jest wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Mechanizm stosowany w  Doodle Watch  to japońska, ceniona na całym świecie Miyota. Warto wspomnieć, iż to autorski mechanizm kwarcowy z koncernu Citizen.

Doodle
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł
 • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
 • 5/5
 • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
 • 5/5
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł

Więcej o marce DoodleDoodle Watch to marka kierowana w stronę wolnych duchów, energicznych ludzi, którzy nie przejmują się przeciwnościami, dosłownie kipią optymizmem i kochają wyróżniać się w tłumie.

Cały asortyment pochodzi z autoryzowanej dystrybucji i jest objęty 2 letnią gwarancją producenta.

Ciekawe wzornictwo

Doodle rodem z gorących Włoch to na maksa energetyczne, naładowane optymizmem zegarki, których design każdego doprowadzi do uśmiechu i pozytywnego patrzenia na świat.

Tu nie ma miejsca na nudę!

Rajskie ptaki, tropikalne motywy, kolorowe kwiaty, a z drugiej strony smoki, czaszki i uliczne walki.

Doodle Skull Mood DOSK004
Uniwersalny zegarek DOSK004 zaliczana się do kolekcji Doodle Skull Mood marki Doodle. Aktualna godzina przedstawiona jest w sposób analogowy co...
199.00 zł 106.00 zł

Doodle Street Fighter Mood DO42004

249.00 zł 133.00
Sugerowana cena detaliczna: 249.00 zł
Oszczędzasz: 116.00 zł
 • Model: Doodle Street Fighter Mood DO42004
 • Mechanizm: Kwarcowy
 • Przeznaczenie: Dla mężczyzny
 • Koperta: Ze stali nierdzewnej

Mocne kontrasty

Mocne kontrasty to cecha charakterystyczna tej marki.

Słodki i dziewczęcy trend pin-up gorących lat 50-tych przeplata się z mrokiem i wielowymiarową symboliką.