Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 5

Zegarki Doodle

Filtruj listę produktów

Doodle Watch to nowa, innowacyjna marka na polskim rynku zegarków. Kierowana jest w stronę mężczyzn i kobiet, których nudzą standardowe, jednolite formy, a ich marzeniem jest odrobina szaleństwa. Czy zegarek może mieć coś wspólnego z szaleństwem? Owszem, patrząc na dowolny Doodle Watch widać, że tam się dużo dzieje! Nowa formuła, ciekawe wzornictwo, masa kolorów i aplikacji to prawdziwy powiew świeżości w świecie zegarków.
 

W asortymencie marki znajdują się modele dla kobiet, mężczyzn oraz tzw. unisex dedykowane każdemu bez względu na płeć. Doodle Watch to produkt, który może nosić każdy z pominięciem kwestii wiekowej. Pomimo tego, że nie ma typowo dziecięcej kolekcji, niektóre modele są dostępne w niewielkim rozmiarze, dopasowanym do młodzieńczego nadgarstka.

 

Idea marki

Ideą do stworzenia marki było odwzorowanie rożnych grafik np. z tatuażu na zegarek, tak aby jeszcze mocniej zaakcentować swój styl, charakter i niezależność. Doodle w wolnym tłumaczeniu oznacza gryzmolić, kreślić esy-floresy. Nazwa nie jest przypadkowa - stwierdza każdy po obejrzeniu tych zegarków.

Cały asortyment podzielony jest na wyjątkowe kolekcje: Tattoo Mood, Dragon Mood, Oriental Mood, American Mood, Nature Mood, Street Fighter Mood, Graphics Mood, Santa Muerte Moods oraz Calaveras Mood. Każda z wyjątkowych linii symboliką nawiązuje do rożnych stylów życia.
 

Inspiracja tatuażem

Na męską kolekcję składają się czasomierze z grafikami inspirowanymi tatuażami oraz męskim światem, w którym dominują czaszki, smoki, uliczne walki i orientalne wzory. Z kolei dla kobiet przygotowane rożne linie tematyczne związane z naturą, przyrodą, tropikami i amerykańskim stylem życia.

Nową markę pokochają również fani komiksów, za sprawą tego, że design Doodle Watch mocno przypomina kolorowy, narysowany świat.

Zegarek Doodle świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, na spotkaniach towarzyskich jak i podczas wykonywania codziennych czynności. Wszystkie modele posiadają silikonowy pasek, co znacznie podnosi komfort użytkowania w każdych warunkach. Dzięki zastosowaniu kompozytowych kopert cały zegarek jest wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Mechanizm stosowany w  Doodle Watch  to japońska, ceniona na całym świecie Miyota. Warto wspomnieć, iż to autorski mechanizm kwarcowy z koncernu Citizen.

Doodle
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł
 • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
 • 5/5
 • media
Cena: 249.00 zł 133.00 zł
 • 5/5
 • media
Cena: 199.00 zł 106.00 zł

Więcej o marce DoodleDoodle Watch to marka kierowana w stronę wolnych duchów, energicznych ludzi, którzy nie przejmują się przeciwnościami, dosłownie kipią optymizmem i kochają wyróżniać się w tłumie.

Cały asortyment pochodzi z autoryzowanej dystrybucji i jest objęty 2 letnią gwarancją producenta.

Ciekawe wzornictwo

Doodle rodem z gorących Włoch to na maksa energetyczne, naładowane optymizmem zegarki, których design każdego doprowadzi do uśmiechu i pozytywnego patrzenia na świat.

Tu nie ma miejsca na nudę!

Rajskie ptaki, tropikalne motywy, kolorowe kwiaty, a z drugiej strony smoki, czaszki i uliczne walki.

Doodle Street Fighter Mood DO42004
Męski zegarek DO42004 zaliczana się do serii Doodle Street Fighter Mood marki Doodle. Zaprezentowana metodą analogową bieżąca godzina jest...
249.00 zł 133.00 zł

Doodle Street Fighter Mood DO42005

249.00 zł 133.00
Sugerowana cena detaliczna: 249.00 zł
Oszczędzasz: 116.00 zł
 • Model: Doodle Street Fighter Mood DO42005
 • Mechanizm: Kwarcowy
 • Przeznaczenie: Dla mężczyzny
 • Koperta: Ze stali nierdzewnej

Mocne kontrasty

Mocne kontrasty to cecha charakterystyczna tej marki.

Słodki i dziewczęcy trend pin-up gorących lat 50-tych przeplata się z mrokiem i wielowymiarową symboliką.