Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 1
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki męskie Royal London

Filtruj listę produktów

Męskie zegarki Royal London to czasomierze mające wielu miłośników na całym świecie. Obecnie marka posiada filie w ponad 40 krajach. Marka Royal London istnieje na rynku od 1998 roku i od tego czasu odniosła międzynarodowy sukces produkując wysokiej klasy zegarki. Aktualnie Royal London jest jednym z największych producentów zegarków w Wielkiej Brytanii. Zastosowanie niezawodnych mechanizmów w połączeniu z korzystną ceną to dowód na to, że zakup zegarka tej marki to dobry wybór nie obarczony praktycznie żadnym ryzykiem.

Stylowe kolekcje zegarków męskich to niecodzienne połączenie modnego designu oraz precyzji wykonania. Posiadając zegarek tej marki masz pewność, że podkreślisz swój styl. Dzięki wsparciu wybitnych zegarmistrzów modele tej marki posiadają wszystkie potrzebne w codziennym użytkowaniu funkcje. Producent oferuje odczyt dwóch różnych czasów np. z dwóch stref czasowych możliwy dzięki wbudowanej funkcji podwójnego czasu. Bransoleta wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozje. Natomiast paski do zegarków Royal London wykonane są tylko i wyłącznie z naturalnej skóry. Utwardzone szkiełko mineralne odporne na zarysowania to gwarancja wieloletniego komfortu użytkowania. Klasa wodoszczelności większości modeli zapewnia ochronę przed krótkotrwałym zamoczeniem.

Liczby rzymskie znajdujące się na jasnych powierzchniach tworzą eleganckie wykończenie. Przeglądając w naszym sklepie pełną kolekcję zegarków Royal London, bez problemu możemy znaleźć idealny zegarek zarówno dla siebie jak i bliskiej nam osoby.

Tradycje przekazywane przez projektantów sprawiają, że zegarki tej marki prezentują się w iście królewski sposób. Kolekcja obejmuje również zegarki kieszonkowe - które są idealnym prezentem lub pamiątką.

Każdy model z kolekcji męskiej Royal London otrzymasz wraz z oryginalnym pudełkiem oraz eleganckim opakowaniem.

Dwuletnia gwarancja producenta pozwala na profesjonalne wsparcie punktów serwisowych znajdujących się na terenie całego kraju.

Cena: 690.00 zł 345.00 zł