Loading

Zegarki męskie Pulsar

Filtruj listę produktów

Szukając zegarka z ekscytującą historią warto zwrócić uwagę na męskie czasomierze Pulsar.

Marka zrodziła się w latach 70-tych w firmie Hamilton Watch. W 1972 roku w Nowym Jorku miała miejsce premiera pierwszego na świecie zegarka z cyfrowym wyświetlaczem.

Ojcem tego unikatowego modelu był właśnie Pulsar. Ten spektakularny wynalazek zapoczątkował prawdziwą rewolucję na ówczesnym rynku zegarków. Można powiedzieć, że od tego momentu zegarki Pulsar stały się ważnym elementem dla frimy.

Pulsar okazał się pionierem w tworzeniu zegarków innych niż wszystkie. Po włączeniu w 1980 roku marki Pulsar do koncernu Seiko Watch Corporation zadebiutował pierwszym chronometrem z wbudowanym kalkulatorem, a następnie pierwszą linią zegarków w pełni kwarcowych.

 

Styl i innowacje

Dzisiejsze męskie zegarki Pulsar to nadal synonim awangardowego stylu i innowacyjności. Stworzone z myślą o mężczyznach, którzy szukają niezawodnego czasomierza za pomocą którego będą w stanie wyrazić swój styl. Charakterystyczne dla marki Pulsar jest tworzenie produktów z wykorzystaniem wysokiej jakości komponentów. Paski wykonane są w większości modeli ze skóry naturalnej, a w przypadku zegarków z bransoletą ze stali szlachetnej. Do produkcji koperty zegarków wykorzystuje się stal szlachetną, tytan oraz w nielicznych modelach mosiądz.

Z myślą o prawdziwych mężczyznach, którzy potrzebują solidnego i wytrzymałego produktu, w zegarkach Pulsar zastosowano wysoką klasę wodoszczelności na poziomie WR100, co pozwala na swobodne pływanie w basenie i nurkowanie na niewielkich głębokościach. W nielicznych modelach wodoszczelność klasyfikuje się na nieco niższym poziomie WR50.

 

Związany ze sportem

Zegarki Pulsar od dziesięcioleci utożsamiają się z typowo męskimi dziedzinami sportu. Jedna z najbardziej znanych kolekcji to Pulsar Accelerator stworzona specjalnie dla miłośników czterech kółek. Czasomierze z tej kolekcji wyposażone są w wielofunkcyjny chronograf. Przyciągają uwagę swoją kontrastową kolorystyką. Nie bez znaczenia jest fakt, iż oficjalnym partnerem tej kolekcji jest brytyjski zespól rajdowy: M-Sport Ford World Rally Team. Logo Pulsar można więc zobaczyć na samochodach WRC, a co pewien czas wypuszczana jest specjalna limitowana edycja męskich zegarków Pulsar z logo WRC przy okazji rozgrywanego rajdu.

Kolejna dynamiczna kolekcja dla fanów sportu to Pulsar X. Analogowa i elektroniczna opcja dostępna w jednym zegarku - właśnie to charakteryzuje tą serię. Oficjalnym partnerem kolekcji jest Paul Luc Ronchetti.

Marka Pulsar symbolizuje też zamiłowanie do natury. W związku z tym powstała kolekcja Pulsar Solar. Czasomierze z tej kolekcji posiadają wbudowane w tarcze panele słoneczne, więc mogą być zasilane dowolnym źródłem światła. Przy zegarkach zasilanych źródłem światła nie ma potrzeby wymiany tradycyjnej baterii.

 

Szeroki wybór mechanizmów

W ofercie znajdują się również modele z mechanizmem automatycznym. Jak widać zegarki Pulsar w swoich oferują szeroki wybór mechanizmów, zaczynając od kwarcowych, poprzez solarne, a właśnie na automatycznych kończąc.

W zasobach tej marki każdy, nawet najbardziej wymagający mężczyzna znajdzie czasomierz idealny dla siebie.

Jak głosi mottto marki "Tell it your way" z zegarkiem męskim Pulsar wyrazisz swoją osobowość.

Pulsar
Cena: 428.00 zł
  • bestseller
Cena: 299.00 zł
  • 360
Cena: 666.00 zł
  • media
Cena: 617.00 zł
  • 5/5
Cena: 375.00 zł
  • 5/5
Cena: 380.00 zł
Cena: 407.00 zł
Cena: 372.00 zł
Cena: 519.00 zł
Cena: 384.00 zł
Cena: 387.00 zł
Cena: 390.00 zł
Cena: 606.00 zł
Cena: 601.00 zł
  • 5/5
Cena: 400.00 zł
  • 5/5
Cena: 287.00 zł
Cena: 296.00 zł
Cena: 266.00 zł
Cena: 676.00 zł