Loading
Pomoc - strona główna

Rejestracja nowego użytkownika

Aby w pełni korzystać z możliwości jakie daje nasz sklep powinieneś się zarejestrować. W tym celu należy wypełnić prosty formularz Rejestracyjny

Każdego Użytkownika naszego serwisu identyfikuje adres e-mail, a dostęp do konta Klienta jest chroniony hasłem, który zostaje wysłany na podany adres. W treści otrzymanej wiadomości znajduje się link aktywacyjny oraz wygenerowane automatycznie hasło.

Następnym etapem rejestracji jest kliknięcie we wspomniany powyżej link aktywacyjny, po którego kliknięciu zostajesz już zarejestrowanym Użytkownikiem naszego serwisu – co zdecydowanie ułatwia zakupy jak i wiąże się z profitami takimi jak procenty rabatowe czy bezpłatna przesyłka (zależnie od wysokości dokonywanych zakupów). Dla zalogowanych Użytkowników dodatkowo udostępniamy opcje „Twój profil”, otrzymasz własny koszyk wraz z możliwością sprawdzania historii swoich dotychczasowych zamówień oraz wiele innych ciekawych i przydatnych opcji, dzięki którym zakupy w naszym sklepie stają się proste, przyjemne i bardzo bezpieczne.

Nasz sklep został stworzony w taki sposób, że na Twoim komputerze tworzymy całkowicie nieszkodliwy plik cookie (ciasteczko), dzięki któremu przy powtórnym wejściu do nas będziemy mogli w łatwy sposób Cię zidentyfikować, tak abyś nie musiał sie po raz kolejny logować, podawać swoich danych itp. Do tego calu używamy opcji "Automatyczne logowanie", którą można jednak wyłączyć dzięki czemu przy następnych odwiedzinach nas, nie będziesz od razu zalogowany i będziesz musiał samemu podać swój login oraz hasło. Zarejestrowanie się w naszym Sklepie Internetowym jest zupełnie DARMOWE i do niczego NIEZOBOWIĄZUJĄCE.

Możesz oczywiście dokonać zakupu nie tworząc rejestracji. Jednak ze względu na opisane powyżej zalety zachęcamy do założenia konta w naszym sklepie.