Loading

Zegarki damskie Continental

Filtruj listę produktów

Zegarki damskie marki Continental to klasyczne propozycje jednocześnie ponadczasowo zawsze będące w pożądaniu.

Producent oferuje niezawodne zegarki dla Pań niemal od już wieku, utrzymując swoją pozycję na rynku czasomierzy stale na wysokim poziomie.

Szwajcarska niezawodność dzięki zastosowaniu mechanizmów ETA zasilanych klasyczną baterią kwarcową w połączeniu z wysokiej klasy podzespołami to gwarancja długowieczności.

Wysoka jakość komponentów wraz z dbałością o najmniejszy detal zaowocowała stale rosnącym gronem zadowolonych klientek.

 

Wyróżnienie Swiss Made

Symbolem potwierdzającym najwyższą jakość damskich zegarków Continental jest osiągnięcie prestiżowej pozycji wśród zegarków Swiss Made. Swiss Made należy rozumieć jako wyróżnienie na tle pozostałych konkurencyjnych marek typu fashion dostępnych na ogromnym rynku zegarków. Warto zaznaczyć, że te wyjątkowe produkty premium dostępne są w przyjaznej cenie. Zachowując niezawodność w każdej sytuacji zegarki damskie Continental prezentują się w sposób delikatny naturalnie pasując na kobiecy nadgarstek.

Wyróżnić możemy kolekcje biżuteryjne dla kobiet które chcą podkreślić swoją elegancję dzięki biżuteryjnym zegarkom, które przyozdobione zostały kryształami. Niezależnie od wieku każda z Pań znajdzie w marce Continental zegarek spełniający indywidualne potrzeby.

Do dyspozycji mamy chronometry na wysokiej klasy skórzanych paskach, które dodają elegancji oraz zapewniają niebywały komfort noszenia. Natomiast wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które poszukują modnego zegarka będącego idealnym dodatkiem do garderoby przygotowano modele na bransolecie ze stali nierdzewnej. Zegarki Continental zostały wyposażone w szkiełko szafirowe stanowiące idealną ochronę przed zarysowaniami.

 

Wielofunkcyjność

Dla Pań które cenią sobie wielofunkcyjność na równi z niezawodnością zostały zadedykowane czasomierze wzbogacone o dodatkowe funkcje. Przykładem może być tutaj model 14602-LM815501 który posiada kalendarz pozwalający na odczyt dni tygodnia oraz dni miesiąca. Rzadko spotykanym rozwiązaniem które zostało zastosowane w powyższym modelu jest indykator faz księżyca, który pozwala na śledzenie tychże faz. Indykator faz księżyca również sam w sobie jest idealnym przyozdobieniem tarczy.

Ze względu na bogaty wybór kolorystyczny, materiały wysokiej jakości oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych modele damskie tej marki to idealny prezent dla pań.

Kupując zegarek tej marki masz pewność, że zegarek będzie niezawodnie spełniał swoje zadanie jednocześnie ślicznie się prezentując. Takim podarunkiem z łatwością wzbudzisz pozytywne reakcje nawet u wymagającej kobiety.

Cena: 1090.00 zł 730.00 zł
  • 5/5
Cena: 880.00 zł
  • 5/5
Cena: 1260.00 zł
  • 5/5
Cena: 780.00 zł
  • 5/5
Cena: 730.00 zł
  • 5/5
Cena: 1000.00 zł
  • 5/5