Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 1
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki damskie Triwa

Filtruj listę produktów

Szwedzka marka Triwa od kilkunastu lat produkuje zegarki dla kobiet i z myślą o nich. Dewizą kreatorów jest projektowanie takich zegarków jakie sami chcieliby nosić, stąd też design marki opiera się na nowoczesnym wzornictwie połączonym z funkcjonalnością.

Zadowolenie wymagającej grupy klientów jaką stanowią kobiety jest nie lada wyzwaniem, ale jak widać po stale rosnącym zainteresowaniu brandem Triwa, udaje się to osiągnąć.

Damskie czasomierze tej marki to produkty klasyczne, o stonowanym designie pasującym zarówno do codziennego ubioru jak i posiadające nutę elegancji, która doskonale współgra z wieczorną kreacją.

Pod kątem kolorystycznym jak to bywa w skandynawskich markach dominują chłodne odcienie złota, srebra oraz brązu. Szwedzki minimalizm sprawia, że na cyferblacie każdego zegarka Triwa panuje ład i porządek, na próżno szukać tam zbędnych zdobień.

Obecnie kolekcję Triwa dla kobiet stanowią w przeważającej części zegarki na bransoletach klasycznych lub typu mesh. Zarówno koperty jak i bransolety wykonane są ze stali.
Ciekawostką są czasomierze z linii Humanium, do których produkcji używa się stali przetopionej z nielegalnej broni palnej.

Wodoszczelność damskich modeli Triwa wynosi 5 ATM co świadczy o tym, że zegarek jest odporny na drobne zamoczenie. Wszystkie modele wyposażone są w mechanizm kwarcowy. Średnie działanie baterii w takim zegarku wynosi około 2 lata.

Damskie zegarki Triwa noszone na nadgarstku nie tylko dodają stylu i animuszu, ale również symbolizują dostrzeganie problematycznych kwestii takich jak choćby zagadnienia związane z ekologią.
 

  • media
Cena: 549.00 zł 312.00 zł
  • 5/5