Loading

Wygraj super zegarek dla dziecka

Wielkimi krokami zbliżamy się do ukochanego przez wszystkich uczniów czasu, czyli wakacji. Choć w tym roku będą one w nieco innej formie, być może bez wyjazdów, kolonii, długich letnich wieczorów przy ognisku to i tak wszystkich cieszą słoneczne, letnie dni.

W trosce o uśmiech naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy niespodziankę z marką Lorus Kids, którą swoim patronatem od długiego czasu wspiera znany tenisista Novak Djokovic. A więc konkurs!

 

Novak Djokovic Foundation

 

Zasady są proste: każdy kto kupił w przeszłości lub planuje w najbliższym czasie zakupy w naszym sklepie może wziąć udział w konkursie i wygrać super zegarek dla dziecka.

 

Co trzeba zrobić ?

1. należy wysłać na adres mailowy konkurs@e-zegarki.pl laurkę, kartkę, rysunek lub zdjęcie, którego hasło przewodnie brzmi  "wakacyjny CZAS"

Forma oraz interpretacja dowolna.

2. do maila należy dołączyć numer zamówienia złożonego w naszym sklepie lub adres mail badź nr telefonu w celu weryfikacji, a także informacje, który zegarek Cię interesuje.

A oto nagrody:

 

 

Zegarki Lorus dla dzieci to świetne czasomierze, wykonane z najwyższej jakości materiałów, bardzo komfortowe w użytkowaniu. Dzięki powłoce Neobrite można bez problemu sprawdzić godzinę w ciemności. Wysoka klasa wodoszczelności 10 ATM sprawia, że zegarek doskonale znosi kontakt z wodą, a zatem nie trzeba go ściągać z nadgarstka podczas wakacyjnego szaleństwa na basenie.

Konkurs trwa do 27 czerwca.

Dobrze kojarzysz - to pierwszy dzień tegorocznych wakacji, zadbaj oto, aby zaczęły się zwycięstwem!

Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca.

Laureaci zostaną powiadomieni  o wygranej za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Zwycięży najciekawsza i najbardziej oryginalna praca.

Nie zwlekaj! Weź udział już dziś, zaangażuj wyobraźnie swojego dziecka i razem wygrajcie zegarek Lorus, który będzie mierzył Wasz wspólny wakacyjny CZAS :)

 

Lorus Djokovic

Etykiety