Loading

Zegarki Doxa

Filtruj listę produktów

Zegarki Doxa to elegancja, klasyka i bardzo dokładne wykonanie. Marka ta słynie ze swoich zegarków na całym świecie. Zarówno zegarki na skórzanym pasku jak również i te na bransolecie pokazują jak wysoka jest ich jakość wykonania.

Cena: 1074.00 zł
Cena: 1539.00 zł
Cena: 1659.00 zł
Cena: 1590.00 zł
Cena: 1408.00 zł
Cena: 1440.00 zł
Cena: 1093.00 zł
Cena: 1540.00 zł
Cena: 949.00 zł
Cena: 1518.00 zł

Więcej o marce DoxaW roku 1889 w Szwajcarii w mieście Neuchatel powstała fabryka zegarków Doxa. Jej założycielem był Pan George Ducommun, który żył w latach 1868-1936.

Człowiek ten znał się na zegarkach bardzo dobrze ponieważ już jako 12 letni chłopiec zaczął pracować w zawodzie. Początkowo pracował przy produkcji zegarków by w wieku 20 lat otworzyć swój własny mały zakład zegarmistrzowski. Jego upór w dążeniu do celu oraz pracowitość i dokładność wyrobiły bardzo dobrą opinię marce Doxa.

Marka ta znana jest na całym świecie przede wszystkim z nowatorskich rozwiązań oraz licznych nagród.

Poznaj historię marki Doxa

Przez 120 lat marka Doxa stała się niedoścignionym wzorem piękna jak również zyskała renomę jednej z najbardziej doświadczonych i precyzyjnych marek na świecie.

Zobacz materiał filmowy

Wyjątkowe kolekcje

Opowiadając o marce Doxa grzechem byłoby nie wspomnieć o linii "Grafic" która, jest jednym z najwspanialszych osiągnięć projektantów tej marki. Została ona stworzona wraz z artystami szkoły wzornictwa Bauhaus. Zegarki te stały się ikoną designu XX wieku ze względu na odważną i zdumiewającą oszczędność formy. Kolejną linią o której warto wspomnieć to linia "Style" która, przeznaczona jest dla osób potrafiących docenić piękno kontrastów, które są zamknięte w prostych, geometrycznych kształtach.

Dla kobiet ceniących sobie elegancję stworzona została kolekcja "Chic" gdzie gustowne kształty połączone zostały z idealnie dobranymi dodatkami sprawiając, że zegarki z tej kolekcji podkreślają piękno każdej kobiety.

Kolekcja zegarków Doxa
Zegarki Doxa

Kolekcja dla nurków

Warto również wspomnieć o specjalnej kolekcji zegarków wyprodukowanych dla nurków. Mowa tutaj przede wszystkim o zegarkach Doxa Sub 750T o klasie wodoszczelności do 75 ATM, Doxa Sub 600T o klasie wodoszczelności 60 ATM oraz Doxa Sub 300T. Na zegarkach tych została również po raz pierwszy wygrawerowana oficjalna tabela do nurkowania bez dekompresji.