Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 146
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
 • Wybierz kolor
Podświetlenie tarczy
Chronograf
Czas światowy
Strefy czasowe
Kraj pochodzenia
limited_edition
Stoper
Timer
H3 podświetlenie trytowe
watch_diver

Zegarki męskie Vostok Europe

Filtruj listę produktów

Zegarki męskie Vostok Europe są znane pośród najlepszych sportowców świata – marka współpracuje między innymi ze strongmenem znanym bliżej jako BIG-Z, czy owianym wielką sławą trenerem fitness Lazarem Angelovem.

Desing zegarków Vostok jest typowo męskim zamysłem, masywna konstrukcja przeznaczona jest dla prawdziwych twardzieli. Ale same zegarki Vostok to także design, którego trudno szukać u innych producentów, inspiracje czerpane są z przemysłu kosmicznego lub innych dobrze znanych programów jak np produkcja samochodów.

 

Sportowa strona Vostok Europe

Zegarki męskie Vostok mogą szczycić się różnymi sukcesami sportowymi – w 2005 roku marka została oficjalnymi czasomierzami sławnego wyścigu od Murmańska do Władywostoku, a w latach kolejnych towarzyszyła sportowcom podczas rajdu Dakar. 2013 rok również opiewał w sukcesy, dzięki wprowadzeniu wodoszczelności na poziomie 30ATM i automatycznego zaworu helowego zegarki asystowały zawodnikom podczas nurkowania swobodnego - freediving na Mistrzostwach Świata w Grecji. Zresztą zegarki męskie tego producenta możemy zobaczyć na rękach u wielu przedstawicieli najróżniejszych dyscyplin sportowych.

 

Vostok Europe – męska innowacja technologiczna

Ogromnym krokiem dla firmy stało się nawiązanie w 2009 roku współpracy ze szwajcarską marką MB-MICROTEC, która słynie z produkcji tub trytowych. To moment kiedy niesamowity pierwiastek stał się jednym ze specjalistycznych systemów podświetleń w czasomierzach litewskiego producenta. Niecodzienne technologie zawitały również do mechanizmów i funkcji dodatkowych, począwszy od giętych i wzmacnianych sprężyn, po koła kolumnowe wspierające płynne wskazywanie czasu, czy poprawy sekwencyjnej pracy stopera. Zegarki męskie Vostok dzisiaj są uznawane za jedne z bardziej ciekawych zegarków na rynku, niejednokrotnie wprowadzając w zakłopotanie konkurencję.

 

Męska siła – kolekcja Vostok Europe

Zegarki męskie Vostok obecnie projektowane są i składane (ręcznie) w Wilnie na Litwie. Precyzja i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów to gwarancja komfortu i trwałości przez wiele lat. Same nazwy kolekcji nawiązują do wschodnich tradycji oraz wydarzeń historycznych – LUNKHOD, ANCHAR, EXPEDITION, N1-ROCKET, ALMAZ, MRIYA oraz GAZ 14-LIMOUSINE. Warto zapoznać się z każdą z nich i wybrać model perfekcyjnie oddający męski styl i siłę, bez znaczenia czy szukamy zegarka eleganckiego, czy sportowego – mnogość czasomierzy w ofercie jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Vostok Europe
 • limitowany
Cena: 1990.00 zł
 • 5/5
 • bestseller
Cena: 1580.00 zł
 • 5/5
 • bestseller
Cena: 4990.00 zł
 • 4/5
 • bestseller
Cena: 1360 zł 1156.00 zł
 • 5/5
Cena: 2080.00 zł
 • 5/5
 • nowość