Loading
#stay at home

#stay at home

W obliczu szerzącej się pandemii przygotowaliśmy garść przydatnych informacji na temat funkcjonowania naszego sklepu.

Całym sercem wspieramy akcję #zostańwdomu i mocno się do niej stosujemy ograniczając nasze wyjścia między innymi tylko do pracy. Personel sklepu stanowi obecnie kilka osób, które są niezbędne do przygotowania i spakowania paczek z zakupami naszych klientów.

Stosując się do wszelkich nakazów i restrykcji dbamy oto, aby realizacja zamówień odbywała się w normalnym trybie, bez żadnych opóźnień i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Pracownicy sklepu posiadają środki ochrony osobistej w postaci rękawiczek i maseczek oraz artykuły służące do dezynfekcji rąk, a także często dotykanych przedmiotów.

Kierując się wzajemną troską o zdrowie swoje i klientów tymczasowo ograniczyliśmy możliwość odbiorów osobistych w siedzibie naszej firmy.

Oferujemy wiele form dostaw, ale rekomendujemy korzystanie z opcji, które ograniczają do minimum kontakt z inną osobą.

Taką opcją jest odbiór np. w paczkomacie InPost. Już niebawem rozszerzymy tą formę o kolejne udogodnienie - odbiór paczki w weekend.

Maseczka GRATIS

Maseczka GRATIS

Zdrowie naszych klientów jest dla nas sprawą kluczową, dlatego do zamówień powyżej 100 zł dokładamy do przesyłki bawełnianą maseczkę wielokrotnego użytku zupełnie za darmo.

Obecna sytuacja w kraju i na świecie nikogo nie napawa optymizmem. Zadbajmy wspólnie o to, aby się nie poddawać ponurym myślom i patrzmy w przyszłość optymistycznie.

Dobry zegarek z pewnością pomoże nam odliczać czas do powrotu do normalnego życia :)

Planujesz zakupy? Nie zwlekaj. Złóż zamówienie online wybierając dowolną opcję płatności, a my zadbamy o to, aby zostało no zrealizowane jak najszybciej w maksymalnie bezpieczny dla Ciebie sposób.

Możesz też napisać maila lub zadzwonić pod numer 32 268 64 04.