Loading

Zegarki dziecięce Lorus

Duża wskazówka to godziny, mniejsza to minuty.. :) dobrze pamiętamy czas kiedy dostaliśmy pierwszy zegarek analogowy i rodzice uczyli nas odczytywania godzin.

Projektanci dziecięcych zegarków Lorus zadbali, aby ta czynność była frajdą, a nauka połączyła się z zabawą. Aby stworzyć idealny czasomierz potrzeba wysiłku i dziecięcego postrzegania otoczenia. Jak wygląda świat widziany oczami dziecka? To pole pełne niesamowitych przygód i wielkich odkryć. To przede wszystkim świat żywych, nasyconych kolorów.

Właśnie takie są zegarki Lorus Kids: niesamowicie kolorowe. W ofercie można znaleźć typowo dziewczęce barwy: różowy, pomarańczowy, czerwony lub fioletowy. Natomiast dla chłopców przygotowano czasomierze w różnych odcieniach niebieskiego,zielonego oraz granatowego.

 

Wysoka jakość

Tworząc zegarek dla dzieci najważniejsze jest ich bezpieczeństwo oraz komfort. Lorus Kids to produkty niezwykle solidne, jak przystało na markę należąca do koncernu Seiko. Wysoka jakość oraz kunszt japońskiej precyzji to mocne atrybuty czasomierzy tej marki. Dziecięce zegarki są tworzone z myślą o najmłodszych, dlatego rozmiar jest przystosowany do małego nadgarstka.

Kolekcja Lorus Kids to czasomierze przeważnie wyposażone w akrylowe szkiełko. Dziecko nie musi przesadnie uważać, aby nie zniszczyć zegarka, ponieważ tego rodzaju szkło, w przypadku zadrapania można wypolerować. Jest to niezaprzeczalna zaleta i doskonałe rozwiązanie w przypadku zegarków dla najmłodszych użytkowników.

 

Wygodne i odporne

Pamiętając o zapewnieniu wygody, w zegarkach dziecięcych Lorus zastosowano paski wykonane z bardzo wygodnego i odpornego silikonu. Koperty w tych czasomierzach są wykonane z poliuretanu lub stali szlachetnej. Lorus Kids to zegarki niezwykle lekkie oraz niezbyt dużych rozmiarów. Nie posiadają żadnych wystających elementów,które mogłyby powodować dyskomfort.

Dzieci kochają zabawy w wodzie, dlatego produkty przeznaczone dla nich posiadają wysoka klasę wodoszczelności WR100. Przy tej klasie wodoszczelności zegarkowi nie są straszne szalone zabawy na basenie lub snoorkowanie z maską i rurką.

Aby sprawić frajdę dzieciakom, niektóre modele z serii Lorus Kids zostały wyposażone w podświetlanie tarczy. Inne zastosowane funkcje w dziecięcych modelach to: stoper, alarm lub sygnał godziny.

Lorus to marka, która troszczy się o innych. Od 2007 roku dumnie wspiera fundację Novak Djokovic. Aby aktywnie pomagać fundacji stworzono specjalną linię zegarków o tej samej nazwie. Dochód uzyskany ze sprzedaży zegarków z tej kolekcji przekazywany jest na rzecz rozwoju i edukacji dzieci w trudnej sytuacji.

Brak wyników wyszukiwania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Prosimy zmienić wybrane opcje wyszukiwania.