Loading

Rozdajemy procenty!

Rozdajemy procenty!

Tylko u nas zdobędziesz aż 10% rabatu! Wystarczy, że dokonasz zakupu za minimum 200zł, a na Twoim koncie pojawi się 1% rabatu przyznawanego do kolejnych zamówień.

Jeśli dokonasz nowego zakupu za co najmniej 200zł dostaniesz ponownie 1% rabatu, czyli na następny zakup będziesz dysponował już 2% rabatem!

Za każde zrealizowane zamówienie na kwotę powyżej 200zł będziesz dostawał 1% dodatkowego rabatu na każde kolejne zamówienie i tak, aż do 10%!

Okres ważności punktów rabatowych to aż 180 dni - w tym czasie wymagamy jedynie dokonania zamówienia za co najmniej 100zł. Jeśli dokonasz takiego zamówienia Twoje punkty procentowe nie ulegną zmianie i przez kolejne 180 dni będziesz mógł nimi dysponować. W przypadku gdy jednak od ostatniego zrealizowanego zamówienia upłynie więcej niż 180 dni stan Twoich punktów ulegnie zmniejszeniu o 1%. Oczywiście w momencie gdy dokonasz zakupu ponownie za co najmniej 200zł stan Twojego rabatu ponownie zostanie zwiększony.

W momencie gdy dokonasz zwrotu zamówienia, niezależnie czy będzie on częściowy czy całościowy 1% rabatu zostanie odjęty z Twojego konta.

Promocje nie łączą się ze sobą. Przy posiadaniu 10% rabatu, kolejne korzyści nie są naliczane.

Jeśli dokonujesz zamówień mając naliczony rabat za zamówienia pamiętaj, że żadne zewnętrzne promocje oraz rabaty organizowane przez partnerów InBook S.A. (np. Payback, Lyoness) nie będą brane pod uwagę. Akcja sumowania rabatów dotyczy tylko i wyłącznie naszego sklepu.

Podczas składania zamówienia możesz z niego zrezygnować i dokonać zakupu bez uwzględniania kwoty rabatu.

Twój osobisty rabat będzie obowiązywał na wszelkie zamówienia, niezależnie od ich wartości. Dlatego też otrzymasz go także na zakupy za kwotę mniejszą niż 200zł, z tą jedynie różnicą, że takie zakupy nie powiększą Twojego rabatu o kolejny punkt procentowy.

Punkty rabatowe będą przybywały na Twoim koncie automatycznie gdy zamówienie zmieni status na zrealizowane. W przypadku wyboru płatności za pobraniem zwiększenie rabatu może się wydłużyć do dwóch tygodni od momentu odbioru zamówienia. Rabat jest naliczany tylko do jednego zamówienia z jednym dokumentem sprzedaży (paragon/faktura). W momencie dokonania zwrotu całego zamówienia lub jego części naliczony uprzednio rabat jest anulowany. Stan konta możesz śledzić w historii Twoich zakupów. Zobaczysz tam wszystkie swoje zamówienia jakie dokonałeś w naszym sklepie, ich status oraz liczbę aktualnie posiadanych punktów rabatowych.