Loading

Zegarki męskie Adidas

Filtruj listę produktów

Adidas to marka doskonale znana przede wszystkim mężczyznom. Jedni kojarzą ją za sprawą sportowego obuwia czy odzieży, inni z elektroniki oraz rożnych akcesoriów. Nie wszyscy jednak mieli do czynienia z zegarkami Adidas, a naprawdę warto zwrócić uwagę na tą grupę produktów.

Myśląc "adidas" od razu przychodzi nam na myśl sport, ale na szczęście design tych zegarków nie jest zarezerwowany tylko do tej dziedziny życia. Projektanci zadbali o uniwersalny wygląd i urozmaiconą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza cechą sportowych zegarków, brand oferuje modele bardziej casualowe, a  nawet dostosowane do biznesowego stroju. Zegarek Adidas też może być elegancki. Świadczy o tym np. kolekcja Process, wśród której znajdują się czasomierze na klasycznych bransoletach. Seria District znajdzie wierne grono fanów za sprawą ciekawego wyglądu oraz funkcjonalności. W tej kolekcji znajdują się zegarki na meshowych bransoletach, które słyną z dużego komfortu użytkowania. Bransolety w czasomierzach Adidas wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na korozje i działanie czynników atmosferycznych.

Nie sposób przejść obojętnie obok linii Adidas Archive, która charakteryzuje się nieco mniej klasycznym wyglądem, a nawet przywodzi na myśl odrobinę styl retro. To tutaj swój czasomierz odnajdą mężczyźni, którzy z sentymentem wspominają przeszłość i dawną modę. Archive to kolekcja, która zawiera modele z tarczą w kształcie prostokąta lub innych figur geometrycznych. Wszystkie zegarki Adidas Archive posiadają odczyt cyfrowy. Ostatnia z dostępnych linii to Cypher. W tej serii prezentujemy modne zegarki, które pasują do codziennych stylizacji.

Męskie zegarki Adidas oprócz dobrego wyglądu prezentują przyzwoite parametry techniczne. Wszystkie modele wyposażone są w odporne na stłuczenia szkło mineralne. Wysoka wodoszczelność w wielu modelach, czyli min. 5 ATM sprawia, że zegarki nie są podatne na zachlapanie, a niektórych modeli nie trzeba nawet ściągać z nadgarstka podczas wizyty na basenie. Szczegółową specyfikacje danego modelu należy sprawdzić w opisie lub instrukcji obsługi. Wszystkie zegarki Adidas wyposażono w mechanizm kwarcowy, którego średnia żywotność baterii wynosi ok. 2 lata.

Oferowane przez nas zegarki są w 100% oryginalne, pochodzą z oficjalnej dystrybucji i posiadają 2 letnią gwarancje producenta.

Cena: 507.00 zł
Cena: 628.00 zł
Cena: 474.00 zł
Cena: 487.00 zł
  • 4/5
Cena: 764.00 zł
Cena: 558.00 zł
Cena: 623.00 zł
Cena: 381.00 zł
Cena: 293.00 zł
Cena: 242.00 zł