Loading

Zegarki damskie Pulsar

Filtruj listę produktów

Marka Pulsar zdobyła spore uznanie wśród konsumentek, dzięki dbałości o szczegóły wykonania oraz nietuzinkowe wzornictwo.

Drogą, jaką obrała firma jest kreowanie i tworzenie produktu o nowoczesnym i innowacyjnym designie, jednocześnie łącząc powstałą formę z uniwersalnymi i klasycznymi rozwiązaniami.

Dzięki takiemu podejściu użytkowniczki mogą czuć się wyjątkowo nosząc czasomierz Pulsar, jednocześnie wyrażając swoją indywidualność, ale bez zbędnego wybiegania przed szereg.

Oferta kierowana bezpośrednio do kobiet powstała z myślą o pięknie i kobiecej sile, ale także sporej pewności siebie i świeżości.

 

Zegarki damskie Pulsar – siła każdego wieku

Damskie modele sygnowane marką Pulsar tworzone są z myślą o kobietach w każdym wieku. Czasomierze charakteryzujące się elegancją to delikatne i łagodne wzornictwo, dzięki swojemu uniwersalizmowi stają się idealnym pomysłem na codzienny dodatek do ubioru albo wspaniały i wyjątkowy prezent, który zachwyci wyglądem, sprawdzi się w każdej chwili i posłuży przez długie lata.

 

Perfekcyjny jak każda kobietach

Precyzję chodu zegarka gwarantują najwyższej jakości mechanizmy kwarcowe, które z wielką dbałością montowane są w większości modeli.

Komponenty wykorzystywane do produkcji zegarków przechodzą wiele testów zanim trafią na linię produkcyjną, a za spasowanie każdego elementu odpowiadają ludzie, nie maszyny – co sprawia, że zegarki są naprawdę wyjątkowe, a jakość produkcji stoi na najwyższym poziomie. Zespół projektujący w pocie czoła tworzy nowe wzory i dopracowuje sprawdzone już konstrukcje. Estetyka opiera się na drobnych, kobiecych akcentach – więc także łączenie kopert z paskami lub bransoletami jest posunięciem przemyślanym i niezwykle efektownym.

Wśród zdobień spotkamy się między innymi z perłowymi tarczami oraz zdobieniami z kryształków i kamieni.

Cena: 285.00 zł
Cena: 275.00 zł
Cena: 276.00 zł
Cena: 404.00 zł
Cena: 441.00 zł
Cena: 326.00 zł
Cena: 446.00 zł
Cena: 512.00 zł