Filtruj produkty
Znaleziono: 64
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Chronograf
Czas światowy
Strefy czasowe
Kraj pochodzenia

Zegarki Pulsar

Filtruj listę produktów
1043.00 zł
1061.00 zł
1007.00 zł

Więcej o marce PulsarPierwszy model zegarka Pulsar powstał w latach 70 kiedy to wszyscy emocjonowali się lotami w kosmos. Zegarek został stworzony prze firmę Hamilton Watch. Model ten zadebiutował w roku 1972, gdzie miał swoja premierę w Nowym Jorku. Był to pierwszy na świecie zegarek z cyfrowym wyświetlaczem. Został on stworzony z emitujących światło diod (LED), a jego wygląd zainspirowany był wyprawami w kosmos.


Sponsor wyścigów samochodowych

Firma Pulsar bardzo aktywnie pojawia się również na wyścigach samochodowych gdzie jest jednym ze sponsorów jak również tworzy z tego powodu specjalne edycje zegarków

Zobacz materiał
Wybrane modele
539.00 zł
405.00 zł
Model PT3829X1 marki Pulsar to gustowny zegarek naręczny męski, który jest wyposażony w ciekawe rozwiązania i funkcje. Koperta szeroka jest na 43...
359.00 zł

Pulsar PT3003X1

437.00
Sugerowana cena detaliczna: 485.00 zł
Oszczędzasz: 48.00 zł
  • Model: Pulsar PT3003X1
  • Mechanizm: Kwarcowy
  • Przeznaczenie: Dla mężczyzny
  • Koperta: Ze stali nierdzewnej
Zegarki Pulsar
Zegarek Jamesa Bonda

Kolejnym interesującym faktem w historii zegarków Pulsar jest fakt, iż w 1973 roku Pulsar stał się zegarkiem Jamesa Bonda, którego grał Roger Moore. Był to odcinek "Żyj i pozwól umrzeć".


Po takiej reklamie zegarki Pulsar okazały się wielkim sukcesem, a wspomniane wcześniej modele w dalszym ciągu są do nabycia w bardzo wysokich cenach wśród kolekcjonerów. Jednak w pewnym momencie boom na zegarki Led minął, na całe szczęście marka Pulsar zdążyła jednak zdobyć uznanie na całym świecie. W roku 1979 doszło do pewnych zmian własnościowych w firmie i zegarki Pulsar ponownie pojawiły się na amerykańskim rynku. Teraz były to już zupełnie nowe zegarki wyposażone w nowe funkcje dzięki firmie Seiko Corporation of America.


Po tych zmianach firma ponownie osiągnęła sukces wprowadzając pierwszą kompletną kolekcję zegarków damskich oraz męskich. Rok 1980 był rokiem, w którym marka Pulsar została wypuszczona na rynki : Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Holandii. Do Polski marka trafiła w roku 1999. Nad jakością zegarków Pulsar czuwa właściciel marki – Seico Corporation – jeden ze światowych liderów w produkcji zegarków.