Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 1
Dostępność
Typ produktu
Cena
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Datownik
Podświetlenie tarczy
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki męskie Timberland

Filtruj listę produktów

Timberland to marka, która największy nacisk stawia na jakość oraz komfort użytkowania swoich produktów, a świadczy o tym jej pierwszy produkt, który pojawił się na rynku.

Tradycja firmy sięga roku 1952, a wszystko zapoczątkował amerykański szewc opracowując innowacyjną technologię nieprzemakalnego obuwia.

Rok 1996 był początkiem wprowadzenia do oferty zegarków, wykonywanych z najwyższej jakości materiałów, w tym skóry wykorzystywanej do produkcji butów Timberland.

 

Timberland dla aktywnych mężczyzn

Zegarki Timberland zostały stworzone dla osób, które cenią sobie wolność i outdoorowy tryb życia. DNA marki to przede wszystkim uwielbienie ekologii i natury, a także przykuwanie uwagi do najdrobniejszych detali. Czasomierze zachwycają swoim świeżym i bogatym wyglądem, a analogowe i elektroniczne modele, które posiadają szereg funkcji dodatkowych idealnie sprawdzają się podczas długich wypraw i codziennych przygód. Tarcze są wyraźne, a paski mocne, nadają charakteru męskim stylizacją i wspaniale komponują się z otoczeniem. Subtelna kolorystyka opiera się na spokojnych odcieniach zieleni, brązu oraz czerni, co sprawia że męskie zegarki Timberland posiadają uniwersalny, ale jednakże niezwykły charakter, kojarząc się z lasem i okolicami nieskalanymi przez ludzki byt.

 

Timberland dla eleganckich i stylowych mężczyzn

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klasycznych czasomierzy, których wykonanie będzie w stanie podkreślić charakter posiadacza, marka Timberland zaprojektowała swoje modele wyposażone w bardzo solidne i mocne skórzane paski oraz duże i czytelne tarcze – za idealny przykład mogą posłużyć zegarki z serii Henniker, czy Alden. Seria Oakwell również reprezentuje piękne i gustowne czasomierze, które swoją wyjątkowość zawdzięczają hołdzie składanemu dla amerykańskich dzikich rezerwatów. Nie ważne czy szukasz zegarka pod koszulę, garnitur, czy codzienną szafę, Timberland zawsze będzie doskonały wyborem.