Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 4
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Kraj pochodzenia
Materiał paska bransolety

Zegarki damskie Roamer

Filtruj listę produktów

Zegarki damskie ROAMER to produkty "Premium". Nazwa Roamer będzie pojawiać się wyłącznie na modelach najwyższej jakości, wyposażonych w mechanizmy stworzone przez wybitnych adeptów sztuki zegarmistrzowskiej szwajcarskiego pochodzenia.

To właśnie zegarki damskie Roamer wyposażone są w niezawodne mechanizmy automatyczne, które nakręcają się za sprawą ruchu ręką. Swoimi innowacyjnymi pomysłami oraz dbałością o szczegóły Roamer wykreował wyjątkowe czasomierze dla kobiet.

W 1905 roku szwajcarska marka Roamer zanotowała największą w historii firmy dobową produkcję na poziomie 5 000 egzemplarzy. Ogromny wkład pracy, nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoki poziom jakości oraz większa niż kiedykolwiek precyzja sprawiły, że producent postanowił oddać serce na dłoni kobietom na całym świecie. Efektem tego założenia jest niezwykle wyjątkowa biżuteryjna kolekcja unikatowych zegarków Roamer Lady Sweetheart, w którą producent włożył dosłownie serce.

 

Idealne na prezent

Modele dla kobiet marki Roamer są doskonałym prezentem ze względu na to, że głównym założeniem producenta jest osiągnięcie perfekcji.

Roamer to symbol niespotykanej nigdzie indziej historycznej stylistyki, wyglądu połączonego ze współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

 

Technika spieków ceramicznych

Niektóre modele damskich zegarków z kopertami oraz bransoletami wykonanymi w technice spieków ceramicznych są odzwierciedleniem prestiżu na który możesz sobie pozwolić dzięki tej przemyślanej inwestycji. Połysk i mat powierzchni metalowych, wysoka jakość oraz trwałość w połączeniu z różnorodnością kolorystyczną, a także wzorniczą tarcz wraz ze wskazówkami osłoniętymi odpornym na zarysowania szafirowym szkiełkiem zapewniają bardzo atrakcyjny wygląd. Jednocześnie dają Ci pewność, że zegarek tej marki będzie niezawodny w codziennym użytkowaniu.

 

Doceniane na całym świecie

Bogata historia przedsiębiorstwa założonego w 1888 oraz wizjonerskie założenia producenta sprawiły, że zegarki damskie Roamer mają wiele miłośniczek na całym świecie. Jednocześnie zaznaczają każdym swoim nowym pomysłem, iż nie jest to "Typowy Szwajcar" próbujący zaistnieć na rynku, a solidny filar który ugruntował swoją pozycję na stałe w świecie zegarków.

Każdy zegarek damski Roamer otrzymasz wraz z dwuletnią gwarancją producenta dołączoną do zegarka zapakowanego w gustowne oryginalne pudełko oraz torbę prezentową tej niepowtarzalnej marki.

Cena: 1190.00 zł
Cena: 713.00 zł
  • 5/5
Cena: 727.00 zł
Cena: 676.00 zł