Loading
Pomoc - strona główna

Czas realizacji zamówienia

Czas jaki jest nam potrzebny do dostarczenia zamówionych przez Ciebie produktów jest bardzo różny i zależy od kilku podstawowych czynników, głównie od tego czy mamy dany produkt na magazynie czy musimy się posiłkować magazynem naszych dostawców. Poza tym czas ten zależy od tego jak szybko firma pocztowa lub kurierska dostarczy go pod wskazany w zamówieniu adres.

 

Zamówienia staramy się wysyłać tak szybko jak to tylko możliwe. Informujemy jednak, że w sytuacji gdy zamówienie zostało złożone po godzinie 13-tej lub w dzień wolny od pracy, czas realizacji zamówienia może być liczony od następnego dnia roboczego. Przesyłki wysyłane są w dni pracujące od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.


Termin realizacji poszczególnych pozycji podawany na naszej stronie przy każdym produkcie uwzględnia tylko dni robocze, tak więc nie obejmuje sobót, niedziel i świąt. Jest również uzależniony od naszych stanów magazynowych oraz od tego jak szybko dostawca jest w stanie dostarczyć nam dany produkt. Czas realizacji może ulec wydłużeniu z uwagi na inwentaryzacje stanów magazynowych dokonywane u dostawców - o takich sytuacjach zawsze staramy się poinformować przy produkcie. Do podanego terminu realizacji należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki przez pocztę lub firmy kurierskie.

 

Wysyłka tego samego dnia roboczego

Taka forma wysyłki jest możliwa, gdy zamówiony towar znajduje się na naszym magazynie. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 15-tej - postaramy się, aby wysyłka nastąpiła tego samego dnia roboczego. Czas dostawy obowiązuje tylko dla produktów, przy których widnieje taka informacja.


Wysyłka 1 dzień roboczy
Jest to czas przewidzainy na sprowadzenie towaru od naszego dostawcy i wysłanie do Ciebie. Ten towar możemy mieć w naszym magazynie lub w jego pobliżu, dlatego też postaramy Ci się go wysłać w ciągu 24 godzin (1 dzień roboczy) od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Podczas składania zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie danych adresowych - towary oznaczone tym znaczkiem wysyłamy bardzo szybko i może nie być już okazji do wprowadzenia zmian. Jeśli zamówisz większą liczbę egzemplarzy termin realizacji może ulec wydłużeniu.

Wysyłka 1-2 dni robocze
Tego towaru nie mamy w naszym magazynie, musimy go więc sprowadzić od naszego dostawcy. Od momentu przekazania zamówienia do realizacji minie do dwóch dni roboczych zanim będziemy mogli wysłać Ci ten produkt.

Wysyłka 2-3 dni robocze
Produktu tego nie mamy w naszym magazynie, musi zostać on sprowadzony od naszego dostawcy do naszego magazynu, a następnie przepakowany abyśmy mogli wysłać go do Ciebie. Aby to wszystko zrobić potrzebujemy dwóch, trzech dni roboczych od momentu przekazania zamówienia do realizacji.
 
Wysyłka 4-7 dni robocze oraz Wysyłka 7-10 dni robocze
Tak długi termin realizacji spowodowany jest koniecznością sprowadzenia produktu również przez naszego dostawcę. Dotyczy to często produktów rzadko dostępnych bądź sprowadzanych zza granicy.

Wkrótce premiera/Wznowienie sprzedaży
Dotyczy produktów w przedsprzedaży tj. takich, które w najbliższym czasie będą miały swoją premierę lub są chwilowo niedostępne, ale znamy przybliżony termin kolejnej dostawy. Produktu tego nie mamy jeszcze w magazynie. Podajemy jednak przybliżony termin, kiedy towar pojawi się w sprzedaży i będziemy mogli zacząć wysyłkę. Jeśli termin wydania pozycji zostanie opóźniony poinformujemy o tym fakcie zmieniając datę premiery w naszym sklepie.

Jeśli w jednym zamówieniu znajdą się towary dostępne w ciągu 24 godzin i inne, dostępne np. w ciągu 2-3 dni roboczych, wyślemy je razem, w jednej paczce po 2-3 dniach, czyli wtedy, gdy spakowana będzie ta pozycja, na którą trzeba czekać najdłużej. W ten sposób minimalizujemy koszt dostawy. Jeżeli jednak bardziej zależy Ci na czasie, prosimy złożyć oddzielne zamówienia, segregując towary w zależności od tego, jak szybko są dostępne.

Pamiętaj, że zamówienie z opcją płatności gotówkowej przy odbiorze, aby zostało zrealizowane może wymagać potwierdzenia. Potwierdzenia możesz dokonać samemu dzwoniąc do nas pod numer telefonu 517 798 778, mailowo pisząc na adres: dok@e-zegarki.pl lub oczekując kontaktu z naszej strony.