Loading

Zegarki męskie Slazenger

Filtruj listę produktów

Zegarki Slazenger produkowane są od 2007 roku. Marka mocno związana jest ze sportem i to właśnie on jest głównym motorem napędowym dla firmy.

Zapewne każdy z nas spotkał się z odzieżą sygnowaną ich logotypem, ale nie każdy wie, że Slazenger to wieloletni dostawca piłek tenisowych na najbardziej ekskluzywnych zawodach odbywających się na kortach Wimbledon.

Odnosząc sukcesy na polu sportowym, firma postanowiła spróbować swoich sił także na polu zegarków. Dzięki temu od przeszło 10 lat możemy znaleźć na rynku zegarki Slazenger.

Męskie kolekcje Slazenger to trwałe czasomierze o ciekawym wzornictwie, które sprawdzą się idealnie zarówno podczas gry w golfa jak i przy stanowisku biurowym.

 

Nowoczesne rozwiązania

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż większość kolekcji to produkty w których zastosowano nowoczesne rozwiązania.

W zależności od potrzeb w ofercie producenta znaleźć można chronometry wyposażone w multi-datownik pozwalający na dokładne sprawdzenie aktualnego dnia tygodnia lub miesiąca. Na tarczach niektórych modeli znaleźć można indeksy odpowiedzialne za podział dobowy lub podwójny czas - dualtime. Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje zegarki na bransolecie która jest odporna na korozje i czynniki atmosferyczne z otoczenia. Koperty niektórych modeli wykonane są za pomocą SuperMetalTech czyli z niezwykle trwałego powlekanego mosiądzu. Alternatywną dla tego rozwiązania są modele na pasku z solidnej skóry oraz z wysokiej klasy tworzywa sztucznego.

Niezależnie od preferowanego stylu producent oferuje produkty o stonowanym kolorze oraz modele o nieco bardziej rozmaitej kolorystyce zarówno pasków jak i tarcz które same w sobie są idealną ozdobą nadgarstka.

Cena: 405.00 zł
  • 5/5
Cena: 730.00 zł
  • 5/5
Cena: 360.00 zł
  • 5/5
Cena: 330.00 zł
  • 5/5