Loading

Zegarki męskie Lacoste

Filtruj listę produktów

Zegarki Lacoste chyba wszystkim kojarzą się z zielonym aligatorem. To jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych znaków modowych na świecie, którego historia została zaczerpnięta od samego twórcy marki.

Rene Lacoste nosił bowiem takie przezwisko, nadane przez prasę dzięki zakładowi oraz wytrwałości na kortach tenisowych. Postanowił uczynić z aligatora symbol rozpoznawalny na cały świat i każdy produkt sygnowany jego nazwiskiem nosi właśnie emblemat zielonego krokodylka.

Marka Lacoste to legenda na runku modowym, która narodziła się w 1933 roku dzięki kultowej i ponadczasowej koszulce polo LACOSTE L.12.12. Rene Lacoste postanowił ubrać swoich klientów od „stóp do głów” i stworzył całą gamę odzieży, butów oraz modnych i spójnych z duchem marki dodatków.

 

Sportowe korzenie

Od 1993 roku firma Lacoste oferuje również modele, które pozostają wierne sportowym korzeniom firmy. Chronometry zostały zaprojektowane do noszenia na co dzień, charakteryzują się sportową elegancją, nieformalnym stylem casual. Panowie, którzy przywiązują uwagę do stroju, czują zamiłowanie do projektantów mody i szukają czasomierzy fashion w segmencie Premium znajdą swój ulubiony model w niejednej kolekcji Lacoste.

Najbardziej charakterystyczna, rozpoznawalna i ponadczasowa kolekcja męskich zegarków Lacoste to bez wątpienia seria LACOSTE.12.12. Bogata paleta kolorów zegarków, nawiązująca do męskich koszulek polo, niezwykłe wykończenia oraz charakterystyczne logo krokodyla odzwierciedlają tożsamość z marką.

Zegarki męskie Lacoste są dostępne w wielu wersjach, zarówno sportowych na paskach silikonowych i z tworzywa sztucznego jak i bardziej klasycznych bransoletach czy paskach ze skóry.

 

Dopracowane detale

O jakości zegarków oraz marce z segmentu premium świadczą bez wątpienia detale dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Logo marki widać nie tylko na tarczy, ale również na deklu, koronce czy pasku. Zegarki napędzają niezawodne mechanizmy kwarcowe uznanych japońskich producentów Citizen lub Seiko w zależności od modelu. Wodoszczelność na poziomie WR30 lub WR50, mineralne szkiełko oraz wysokiej klasy materiały użyte do produkcji zegarków sprawiają, że czasomierze są wytrzymałe i objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Sportowego ducha z pewnością każdy odnajdzie w kolekcji CAPBRETON czy LACOSTE MOTION. Wyraźne wzornictwo, odważne kolory i oczywiście widoczne logo krokodyla to z pewnością gratka dla fanów marki.

Marka Lacoste to również sportowa elegancja i czasomierze zaprojektowane do noszenia na co dzień. Bogata kolekcja zegarków męskich na paskach skórzanych oraz stalowych bransoletach klasycznych lub modnych i wygodnych bransoletach meshowych. Prosty, klasyczny i ponadczasowy styl zastosowany w zegarkach Lacoste MOON, KYOTO, EDMONTON czy SAN DIEGO sprawia, że zegarek będzie zawsze modny i pasował do każdego stroju.

Cena: 440.00 zł
Cena: 657.00 zł
Cena: 471.00 zł
  • 5/5
Cena: 564.00 zł
Cena: 444.00 zł
Cena: 528.00 zł
Cena: 516.00 zł
Cena: 356.00 zł
Cena: 533.00 zł
  • 5/5