Loading

Zegarki damskie Vostok Europe

Filtruj listę produktów

Zegarki damskie Vostok stanowią kolekcje kilkunastu modeli. Marka powstała w 2003 roku na Litwie jako połączenie dwóch spółek i szybko odniosła sukces. Dzisiaj zegarki Vostok Europe można znaleźć w ponad trzydziestu krajach na całym świecie.

Wśród asortymentu marki dominują modele na pasku. Brand słynie z tworzenia dobrych jakościowo, bardzo wytrzymałych czasomierzy. Damskie modele nie odbiegają parametrami od standardów przyjętych w firmie Vostok, a przy tym zachowują subtelny, delikatny design i kształt.

Obecnie oferta dla kobiet to głównie zegarki kwarcowe. Sercem czasomierza jest japoński mechanizm Seiko. Na ten moment jedyna damska kolekcja do Undine. Spośród zegarków Vostok Europe wszystkie czasomierze przeznaczone dla kobiet posiadają chronograf (manualny stoper). Ochronę tarczy stanowi specjalnie utwardzane szkło mineralne. Jest to najczęściej występujący rodzaj szkła stosowany w zegarmistrzostwie. Niektóre modele posiadają datownik.

Przeglądając ofertę dla kobiet, nie sposób nie zauważyć zegarków Vostok Europe, a to za sprawą niesamowitej kolorystyki. Choć obecnie kolekcja zawiera tylko modele na pasku to są one bardzo urozmaicone. Panie mają do wyboru paski ze skóry naturalnej lub silikonu. Częstym rozwiązaniem oferowanym przez producenta jest zegarek z dodatkowym paskiem w zestawie.

Dla marki Vostok Europe ważne jest zadowolenie klienta dlatego oferuje ona wiele różnorodnych kompozycji. Koperty damskich zegarków Vostok najczęściej występują w kolorze srebra lub rożnych odcieni złota. Aktualne warianty kolorystyczne pasków to: różowy, bordowy, niebieski, brązowy, czarny i biały. Efektowną ozdobą niektórych modeli jest tarcza pokryta powłoką z masy perłowej.

Jako autoryzowany sprzedawca oferujemy tylko oryginalne produkty. Zegarki Vostok posiadają dwuletnią gwarancje producenta. Ze swojej strony oferujemy kompleksowe wsparcie i pomoc również po okresie gwarancyjnym.

Wszystkie zegarki Vostok Europe zapakowane są w firmowe pudełko i torbę z logo producenta.

Vostok Europe