Filtruj produkty
Znaleziono: 117
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Klasa wodoszczelności
Chronograf
Kraj pochodzenia

Zegarki Cluse

Filtruj listę produktów

Kobieca Marka Roku 2017 - Klasa i Styl. Takie wyróżnienie osiągnęła holenderska marka Cluse wraz ze swoimi zegarkami i biżuterią, które wyróżnia minimalizm w wyjątkowym wydaniu. Zegarki Cluse stworzone specjalnie dla kobiet to piękne gadżety biżuteryjne stanowiące idealne połączenie zawsze modnej klasyki wraz ze stale zmieniającym się nowoczesnym spojrzeniem projektantów. W ten niepowtarzalny design żadna inna marka nie może wpisać się lepiej niż właśnie Cluse. Dzięki bogatej kolorystyce znajdziesz model do każdej stylizacji. Historia marki nie jest zbyt długa, a swoje korzenie ma w Holandii. Jednak mimo to, czasomierze tego producenta przebojem zdobywają rynek, ciesząc się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów.

Bestseller
416.00 zł
378.00 zł
336.00 zł
Bestseller
378.00 zł
445.00 zł
378.00 zł
416.00 zł
378.00 zł
336.00 zł
336.00 zł
378.00 zł
336.00 zł
378.00 zł

Wyjątkowe modeleWarto wspomnieć o kilku cechach, które wyróżniają zegarki Cluse spośród innych. Oprócz przejrzystości i eleganckiego, klasycznego wzornictwa, czasomierze posiadają funkcję "mix and match", która pozwala wymienić w łatwy sposób skórzany pasek na inny w razie uszkodzenia lub chęci wymiany na inny kolor. Wiele kobiet ceni sobie również bransolety typu mesh (zastosowaną w niektórych modelach) ze względu na swój biżuteryjny design okraszony nutką klasyki. Dla pań, wielbiących niepowtarzalność, producent posiada w ofercie zegarki Cluse La Roche z tarczami marmurowymi dodającym produktom elegancji i unikatowości.

Zegarek z kolekcji Cluse La Boheme
Cluse na ręce kobiety
336.00 zł
Zegarek CL18001 marki Cluse to gustowny zegarek naręczny damski, który wyposażono w ciekawe rozwiązania i funkcje. Model ten należy do kolekcji La Boheme. Tarcza zegarka w kolorze ciemnym....

Zobacz więcej

Ogromna popularnością cieszą się modele z kolekcji La Boheme z optymalnej wielkości kopertą w kolorze złotym, srebrnym lub matowej czerni. Czasomierze tej marki posiadają koperty w rozmiarach od 24mm do 38mm, które dopasowują się do każdej ręki szczęśliwych Klientek. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją oferowaną przez producenta.