Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 14
Dostępność
Typ produktu
 • Po dodaniu typu produktu będzie można wybrać atrybuty do niego przypisane
 • Zegarek (14)
Cena
Kolor
 • Wybierz kolor
Bluetooth
Sterowanie radiem
Sterowanie GPS
Barometer
Chronograf
Odpornośc na zabrudzenia
Solar
Czas światowy
Kraj pochodzenia
smart_watch
watch_diver

Zegarki z termometrem

Filtruj listę produktów

Szukasz funkcjonalnego czasomierza, który nie tylko będzie wskazywał dokładną godzinę, ale także pokaże, ile stopni jest w danym momencie na dworze? Świetnie! W takim razie dostępne w naszym sklepie internetowym zegarki z termometrem będą strzałem w dziesiątkę. W e-zegarki.pl przygotowaliśmy dla Ciebie kilkanaście modeli najpopularniejszych marek, wśród których znajdziesz przede wszystkim takich producentów jak Casio, Sunroad czy Alpina. Co warto wiedzieć o czasomierzach zebranych w tej kategorii? Proponowane zegarki z termometrem pozwalają wskazać temperaturę panującą obok nich. Warto jednak pamiętać, że akcesorium noszone na ręku będzie odczytywać też temperaturę Twojego ciała, dlatego, jeśli zależy Ci na sprawdzeniu, ile stopni jest obecnie na dworze, należy zdjąć czasomierz z nadgarstka i pozostawić na moment w wybranym miejscu. Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Poznaj bliżej zegarki z termometrem

Oferowane zegarki z termometrem to nie tylko możliwość pomiaru temperatury powietrza. Dostępne w tej kategorii modele mogą pochwalić się szeregiem innych praktycznych funkcji, dzięki którym korzystanie z nich będzie nie tylko łatwe, ale także bardzo przyjemne. Na liście znalazły się na przykład barometr, wysokościomierz, kompas, alarm, datownik, timer czy stoper. Jak widzisz – proponowane czasomierze to idealnie towarzysze każdej wyprawy, nawet tej w nieznane. Oprócz licznych funkcji zegarki z termometrem mają także niezawodne mechanizmy – solarny lub kwarcowy. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim pierwszy z nich, który do nieustannej pracy potrzebuje jedynie energii słonecznej, którą samodzielnie zamienia w energię kinetyczną. Z kolei kwarcowe zegarki z termometrem działają dzięki zjawisku piezoelektrycznemu i zamkniętemu w ich konstrukcji kryształowi kwarcu.

Jaki zegarek z termometrem wybrać?

Zastanawiasz się, który z oferowanych zegarków z termometrem będzie strzałem w dziesiątkę? Oprócz zwrócenia uwagi na jego funkcje czy mechanizm warto także upewnić się, że ma odpowiednią klasę wodoszczelności. To właśnie ona chroni konstrukcję czasomierza przed uszkodzeniem w trakcie kontaktu z wodą. W tej kategorii czekają na Ciebie modele, które mogą pochwalić się tym parametrem na poziomie od WR 50 do nawet WR 200. Upewnij się również, że zegarek z termometrem ma wygodny pasek lub bransoletę oraz został wykonany z trwałych materiałów, które poradzą sobie nawet podczas wymagających wypadów za miasto czy aktywności fizycznej.

Zegarki z termometrem to modele sportowe, dzięki którym sprawdzisz, ile stopni jest w danym momencie na dworze. Zamów je w e-zegarki.pl!
 

Cena: 999.00 zł
 • nowość
Cena: 1189.00 zł
 • 4/5
 • 360
 • media
Cena: 1169.00 zł
 • 5/5
Cena: 955 zł 719.00 zł
 • 4/5
Cena: 1949 zł 1656.00 zł
 • 4/5
Cena: 1979.00 zł
 • 5/5
Cena: 2039 zł 1733.00 zł
Cena: 2039 zł 1733.00 zł
 • 4/5
Cena: 2039 zł 1733.00 zł
 • 4/5