Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 3
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności
Chronograf
Kraj pochodzenia
Stoper

Zegarki Triwa

Filtruj listę produktów

Triwa to szwedzka marka, która w świecie zegarków jest obecna od 2007 roku. Założyciele to czwórka przyjaciół, którzy chcieli mieć swój udział na zegarkowym rynku. Sama nazwa brandu jest dość wymowna, bo stanowi skrót od hasła "TANSFORMING THE INDUSTRY OF WATCHES".

Siedziba firmy znajduje się w Sztokholmie, a nad produkcją zgodną z najwyższymi standardami czuwa sztab wyszkolonych profesjonalistów. Specjalne studio kreatywne marki posiada nadrzędną zasadę, a zarazem motto: "Projektujemy tylko to, co sami chcemy nosić".

Triwa produkuje zegarki dla kobiet i mężczyzn. Wzornictwo jest dostosowane do nowoczesnych kanonów mody, stylu i indywidualnych gustów odbiorców. Marka podzielona jest na kilka kolekcji: Elva, Falken, Humanium, Nevil, Nikki, Swalan i Time for Oceans.

Choć każda z nich jest wyjątkowa to na szczególną uwagę zasługuje linia Humanium. Portfolio tej kolekcji stanowią zegarki wykonane z metalu, który pochodzi ze zniszczonej broni palnej nielegalnego pochodzenia. Ideą tej kolekcji jest nawoływanie do pokoju i pomoc ofiarom konfliktów zbrojnych.

Szwedzka marka słynie również z zainteresowania problemami ekologicznymi. Z tej inicjatywy powstała linia Time for Oceans. Zegarki z tej kolekcji powstają z recyklingowanego plastiku wydobywanego z oceanów.

Produkty marki Triwa poza tym, że powstają w imię szczytnych celów to charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wszystkie modele posiadają mechanizm kwarcowy japońskiego pochodzenia. Wodoszczelność klasyfikuje się na poziomie co najmniej 5 ATM, co oznacza, że zegarek doskonale poradzi sobie z zachlapaniem powstałym np. podczas kąpieli.

Marka obecna jest w 25 krajach na całym świecie, natomiast u nas w Polsce jest od niedawna jednak jak widzimy grono zadowolonych klientów wciąż się powiększa.

Jak wszystkie marki oferowane w naszym sklepie, Triwa pochodzi z oficjalnej dystrybucji i jest objęta dwuletnią gwarancje producenta.

  • media
Cena: 549.00 zł 312.00 zł
  • 5/5
  • media
Cena: 799.00 zł 455.00 zł
  • 4/5
  • media
Cena: 999.00 zł 569.00 zł
  • 5/5