Loading

Zegarki Casio Protrek

Filtruj listę produktów
Zegarki z kolekcji Casio Protrek szczególnie dedykujemy miłośnikom sportów outdoorowych, amatorom górskich wycieczek, podróżnikom oraz mężczyznom lubiącym aktywnie i ekstremalnie spędzać wolny czas. Czasomierze wyróżnia niezwykła odporność na skrajnie niskie temperatury, zaawansowane technologie i mechanizmy oraz oryginalny sportowy charakter. W ofercie zegarki sportowe zaprojektowane w charakterystycznym japońskim stylu z dużą kopertą z tworzywa sztucznego. Znajdziesz tu zegarki męskie Casio Protrek z mechanizmem kwarcowym i solarnym, o wodoszczelności na głębokości WR200 i WR100 oraz niezawodnym systemem wstrząsoodpornym. Wyposażone zostały w dodatkowe parametry tj. datownik, 5 alarmów dźwiękowych w trybie dziennym i z funkcją drzemki, wysokościomierz, barometr, termometr, kompas, możliwość wyświetlania godziny w różnych strefach czasowych i automatyczne podświetlenie LED zapewniające doskonałą widoczność w ciemnościach i pogorszonych warunkach spowodowanych mgłą. Automatyczną synchronizację czasomierza względem zegarka atomowego zapewnia funkcja Wave Ceptor. Każdy model dostępny jest na bransolecie z łatwej do czyszczenia gumy. Otrzymasz go w oryginalnym opakowaniu producenta z 3-letnią gwarancją na uszkodzenia, które naprawisz BEZPŁATNIE w autoryzowanych punktach naprawy w całym kraju.
Cena: 1189.00 zł
  • 4/5
Cena: 814.00 zł
  • 4/5
Cena: 955 zł 719.00 zł
  • 4/5

Niepowtarzalna unikalność

Zegarki japońskie Casio Protrek wyposażone są w funkcje przydatne na co dzień, podczas podróży i sportowych wyzwań. Stworzona w 2013 roku technologia Triple Sensor umożliwia kontrolę najważniejszych czujników w trasie.

Funkcja barometr - sprawdza ciśnienie atmosferyczne, termometr - umożliwia szybkie sprawdzenie warunków pogodowych w stopniach Celsjusza i Fahrenheita, cyfrowy kompas - wskazuje kierunki świata na podstawie wysokości słońca tj. północ, południe, wschód, zachód, wysokościomierz - podpowiada aktualną wysokość nad poziomem morza.

Dodatkowo czasomierze zawierają funkcję kalendarza, stopera i timera, możliwość ustawienia 5 alarmów.

Do wyboru zegarki ProTrek o poziomie wodoszczelności WR 200 m i WR100m odpowiednie do pływania, dla nurków, żeglarzy i windsurferów.

Utwardzone szkło mineralne zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi.

Zaawansowane mechanizmy

Inteligentny system DUPLEX LCD pozwala na podwójne wyświetlanie informacji na tarczy, światło LED włącza się automatycznie po przyłożeniu dłoni z zegarkiem do twarzy. Funkcja Full Auto EL Blacklight automatycznie uruchamia podświetlenie tarczy w przypadku niewystarczającego oświetlenia słońcem. Polecamy zegarki zasilane tradycyjnym mechanizmem kwarcowym tj. SGW-400H-1BVER i egzemplarze solarne zasilane dowolnym źródłem światła.
Funkcja Tough Solar pozwala zasilać czasomierze energią słoneczną. Poziom naładowania baterii widoczny jest na cyferblacie. Brand przygotował także serię Casio ProTrek Solar Waveceptor z funkcją wyświetlania faz księżyca, pływów oraz godzin w różnych strefach czasowych dla największych miast świata.

Sportowy charakter

Zegarki Casio Protrek wyróżnia niezastąpiona jakość, solidna konstrukcja i sportowe wydanie. Produkowane według najlepszych japońskich technologii z najwyższej jakości i lekkich materiałów, mają gwarantować niezawodność i sprawne działanie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

To trwałe i nowoczesne urządzenia, które dodadzą szyku sportowym i codziennym stylizacjom. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się modele w całości w kolorze czarnym oraz z dodatkiem srebra, błękitu i zieleni.

Kolekcja zegarków elektronicznych i elektroniczno-wskazówkowych Protrek umożliwi Ci pokonywanie trudnych przeszkód i usprawni każdy wysiłek.

Ich bezawaryjność zapewnia zastosowanie trwałego tworzywa sztucznego oraz innowacyjnych systemów, które są priorytetem w sportowych zegarkach!