Loading

Zegarki Tommy Hilfiger

Filtruj listę produktów

Jedna z najpopularniejszych marek, którą zna pewnie każda osoba interesująca się światem mody - nawet w niewielkim stopniu. Dlatego zegarki Tommy Hilfiger od kilku lat znajdują się w naszej ofercie. W tym czasie sprzedaż produktów tej marki cały czas rośnie co jest najlepszym potwierdzeniem ich jakości.

Zegarki Tommy Hilfiger doskonale łączą w sobie funkcjonalność i styl, a co więcej, doskonale pasują również do ubrań tworzonych przez tego producenta. Chociaż oczywiście nie trzeba być ubranym w koszule TH, żeby mieć na ręce czasomierz sygnowany ich logo.

Produkcyu te porównuje się do jedynych w swoim rodzaju i oryginalnych, małych dzieł sztuki. Modele dostępne w naszym sklepie to zegarki damskie i męskie - zarówno eleganckie, jak i sportowe. Stosunkowo niedawno oferta poszerzona została także o zegarki dla dzieci i był to niewątpliwie strzał w dziesiątkę gdyż dziecięce zegarki Tommy Hilfiger sprzedają się bardzo dobrze.

Osobom, które cenią sobie elegancję oferujemy te na trwałej i odpornej na różnego rodzaju uszkodzenia bransolecie ze stali nierdzewnej w kolorze złota, różowego złota, a także srebra lub czerni.

Oferujemy także czasomierze na skórzanym pasku, które w zależności od modelu mogą być dopasowane do koloru koperty. Szeroki wybór zegarków Tommy Hilfiger sprawia, że każdy znajdzie wśród nich odpowiedni dla siebie.

Bestseller
748.00 zł
Bestseller
501.00 zł
Bestseller
671.00 zł
Bestseller
748.00 zł
Bestseller
671.00 zł
Bestseller
799.00 zł
Bestseller
585.00 zł
Bestseller
416.00 zł

Więcej o marce lub Historia markiTo jeden z bardziej znanych projektantów na całym świecie. Dzięki niemu brand Tommy Hilfiger stał się jedną z niewielu światowych marek oferujących odzież oraz akcesoria modowe.

Zegarki Tommy Hilfiger są na rynku od 2001 roku. To właśnie wtedy zapadła decyzja o rozszerzeniu gamy sprzedawanych produktów o biżuterię wraz z zegarkami. Od samego początku sam Tommy Hilfiger we współpracy ze znanym i cenionym na rynku producentem – Movado Group współpracowali przy wprowadzeniu pierwszych kolekcji na rynek.

Przez wszystkie te lata zegarki Tommy Hilfiger odniosły niewątpliwy sukces i dotarły w sieci dystrybucji na każdy kontynent do prawie 100 krajów świata.

Idee

Idee marki przez lata pozostały niezmienne i do tej pory są te same:

  • Zegarki idą z duchem czasu, jak zawsze są nowoczesne
  • Stworzone są w indywidualnym stylu
  • Design, ma być zawsze wyróżnikiem przy produkcji zegarków
  • Jakość i cena mają iść w parze, tak aby na całym świecie klienci byli zadowoleni

Oficjalna dystrybucja

Wszystkie zegarki pochodzą z oficjalnej dystrybucji w naszym kraju. Są objęte dwuletnim okresem gwarancyjnym realizowanym w wielu punktach serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.
Tommy Hilfiger Pippa 1782151
Damski zegarek 1782151 zaliczana się do serii Tommy Hilfiger Pippa marki Tommy Hilfiger. Zaprezentowana metodą analogową bieżąca godzina jest...
501.00 zł

Tommy Hilfiger Cooper 1791586

577.00
  • Model: Tommy Hilfiger Cooper 1791586
  • Mechanizm: Kwarcowy
  • Przeznaczenie: Dla mężczyzny
  • Koperta: Ze stali nierdzewnej

Materiały najwyższej jakości

Do produkcji zegarków Tommy Hilfiger wykorzystywane są wysokiej jakości materiały. Paski wykonane są z naturalnej skóry cielęcej lub tworzyw sztucznych takich jak guma lub silikon.


Bransolety oraz koperty wytwarzane są ze stali szlachetnej bez użycia niklu, czyli nie będą uczulać. Szkiełka to specjalnie utwardzane szkło mineralne, nie jest tak samo odporne na zarysowania jak szkło szafirowe, ale za to bardzo trudno je stłuc.

Materiały najwyższej jakości
569.00 zł
Model 1791620 marki Tommy Hilfiger to zegarek naręczny męski. Jego koperta jest koloru stalowego, szeroka jest na...
577.00 zł
Damski zegarek 1782111 zaliczana się do kolekcji Tommy Hilfiger Kelly marki Tommy Hilfiger. Aktualna godzina...