Loading
Filtruj produkty
Znaleziono: 5
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Mechanizm
Szkiełko
Bransoleta / pasek
Kształt koperty
Klasa wodoszczelności

Zegarki drewniane

Filtruj listę produktów
Zegarki drewniane

Zero waste i ochrona środowiska - topowe hasła, które powoli stają się ideą życiową wielu osób. W dobie obecnie panującej mody na bycie eko coraz bardziej świadomie wybieramy nie tylko produkty żywnościowe, ale również artykuły życia codziennego.

Czy pomyślałeś, że eko może być również Twój zegarek? Zastanawiasz się jak? W bardzo prosty sposób. Najnowsza linia zaprezentowana przez markę Timemaster to zegarki drewniane.

W trosce o ograniczenie ilości plastiku i innych niebiodegradowalnych surowców producenci poszli z duchem czasu i stworzyli czasomierze, które kojarzą się z naturą, ekologią, a przy tym zachowują modny deisgn. Myślisz, że drewno to przeżytek i cofanie się do poprzedniej epoki? Nic bardziej mylnego!

Drewniany zegarek to biżuteria dla osób szukających intrygujących, niebanalnych dodatków. Nowe, awangardowe formy, ciekawe wzornictwo i wysoka jakość wykonania to właśnie kolekcja Timemaster Wood.

Czasomierze z tej grupy mają bransoletę lub kopertę wykonaną z przetworzonego drewna. Dla tych, którym drewniana forma w całości nie do końca odpowiada i preferują tylko drobny akcent polecamy modele z drewnianą kopertą, ale na skórzanym pasku. Zaletą tych zegarków jest ich niebywała lekkość i niepowtarzalność. W modelach Timemaster oprócz drewnianych komponentów zastosowani standardowo szkiełko mineralne i kwarcowy mechanizm. Zegarki wyposażono w klasę wodoszczelności odporną na przypadkowe zachlapania np. podczas mycia rąk lub delikatnego deszczu.

Dzięki szerokiej gamie właściwości drewno od wieków jest materiałem wykorzystywanym w różnych dziedzinach produkcja i przemysłu. Od niedawna ten ponadczasowy surowiec jest stosowany również w zegarmistrzostwie. Mamy nadzieję, iż z czasem kolejne marki wprowadzą do swoich ofert drewniane zegarki inspirowane naturą.

190 zł 180.00 zł
249 zł 236.00 zł
  • 5/5
249 zł 236.00 zł
  • media
249 zł 236.00 zł
  • 5/5
670 zł 535.00 zł