Filtruj produkty
Znaleziono: 180
Dostępność
Typ produktu
Cena
Kolor
  • Wybierz kolor
Podświetlenie tarczy
Chronograf
Kraj pochodzenia

Zegarki Bering

Filtruj listę produktów

Idąc z duchem postępu wprowadziliśmy do swojej oferty produkty Bering. W tym dziale mamy przyjemność zaprezentować wam zegarki marki Bering. W naszej szerokiej ofercie odnajdziecie bardzo popularne zegarki męskie na bransolecie z których słynie ta marka jak również delikatne zegarki damskie na pasku dla kobiet. Szukasz ładnego klasycznego zegarka to jesteś w dobrym miejscu.

1096.00 zł
1096.00 zł
1096.00 zł
1096.00 zł
1096.00 zł

Więcej o marce BeringHistoria marki Bering związana jest z historią z życia duńskiego biznesmena i podróżnika Rene Kaerskov'a, która miała miejsce w 2008 roku. W tym roku Pan Kaerskov wysiadając z helikoptera na mroźnej ziemi Arktyki pod wpływem piękna, które zobaczył wpadł na pomysł stworzenia linii zegarków.

Zegarki te miały charakteryzować się tym co zobaczył i poczuł na Arktce. A mianowicie cudowne dotknięcie nieprzemijalnego oraz wiecznie trwającego ludu przyczyniły się do powstania delikatnych, czystych w formie a zarazem silnych i pięknych zegarków Bering Time.

Idea marki Bering

Idea marki zegarków Bering powstała z połączenia historii Pana Rene Kaerskov'a z historiąduńskiego podróżnika i żeglarza Vitusa Beringa, który to w 1728 odbył podróż po oceanie otaczającym Arktykę. Był on pierwszym Europejczykiem, który odkrył Alaskę. Jedna ze stref czasowych została nazwana na jego cześć strefą Bering – Time. Obaj Panowie byli ogniwem łączącym ideę powstania marki zegarków Bering – Time.


Charakterystyczne dla tych zegarków jest połączenie kombinacji niezwykle trwałych materiałów i bardzo delikatnego i ciepłego designu.

Zegarki marki Bering
Zegarki Bering

Zobacz zegarki marki Bering

Inspirowane pięknem Arktyki
Damski zegarek 11927-307 zaliczana się do serii Bering Classic marki Bering. Koperta jest w kolorze stalowym, szeroka jest na 27 mm oraz ma...
671.00 zł

Bering Classic 14240-307

756.00
  • Model: Bering Classic 14240-307
  • Mechanizm: Kwarcowy
  • Przeznaczenie: Dla mężczyzny
  • Koperta: Ze stali nierdzewnej

Co wyróżnia markę Bering?Około 98% modeli posiada szkiełko szafirowe
większa część zegarków posiada wysokiej jakości elementy ceramiczne
Wszystkie zegarki objęte są 3 letnią gwarancją
Na dzień dzisiejszy marka obecna jest już w 49 krajach
Na czasie
671.00 zł
Model damski 11435-166 marki Bering należy do serii Bering Ceramic. Koperta , szeroka jest na 35 mm oraz ma grubość...
552.00 zł
Model damski 13436-309 marki Bering należy do rodziny Bering Classic. Koperta jest w kolorze stalowym, szeroka jest...

InspiracjaZegarki Bering inspirowane są pięknem Arktyki. Co świadczy o tym, że zegarki te są wykonane w bardzo minimalistycznym designie ale pokazują ogromną siłę i wytrzymałość materiałów użytych do ich produkcji.