Loading

Zegarki Bering

Filtruj listę produktów

Już od kilku lat z powodzeniem sprzedajemy zegarki Bering. Ta duńska marka przebojem zdobywa rynek czasomierzy, a dzieje się tak dlatego, że ich zegarki są przystępne cenowo oferując jednocześnie dużo więcej niż konkurencja.

Na tle innych marek zegarki Bering wyróżniają się przede wszystkim dłuższym okresem gwarancyjnym. Na czasomierze tego producenta przewidziana jest trzy lenia gwarancja realizowana w autoryzowanych punktach serwisowych zlokalizowanych w całej Polsce.

Kolejną ważną rzeczą na którą warto zwrócić uwagę kupując zegarek Bering to szkiełko chroniące tarczę. W przypadku tego skandynawskiego producenta jest to szkiełko szafirowe znacznie odporniejsze na zarysowania.

W naszej szerokiej ofercie odnajdziecie bardzo popularne zegarki męskie na bransolecie z których słynie ta marka jak również delikatne zegarki damskie na pasku dla kobiet.

Jeśli szukasz ładnego klasycznego zegarka to jesteś w dobrym miejscu.

1096.00 zł

Więcej o marce BeringHistoria marki Bering związana jest z historią z życia duńskiego biznesmena i podróżnika Rene Kaerskov'a, która miała miejsce w 2008 roku. W tym roku Pan Kaerskov wysiadając z helikoptera na mroźnej ziemi Arktyki pod wpływem piękna, które zobaczył wpadł na pomysł stworzenia linii zegarków.

Zegarki te miały charakteryzować się tym co zobaczył i poczuł na Arktce. A mianowicie cudowne dotknięcie nieprzemijalnego oraz wiecznie trwającego ludu przyczyniły się do powstania delikatnych, czystych w formie a zarazem silnych i pięknych zegarków Bering Time.

Idea marki Bering

Idea marki zegarków Bering powstała z połączenia historii Pana Rene Kaerskov'a z historiąduńskiego podróżnika i żeglarza Vitusa Beringa, który to w 1728 odbył podróż po oceanie otaczającym Arktykę. Był on pierwszym Europejczykiem, który odkrył Alaskę. Jedna ze stref czasowych została nazwana na jego cześć strefą Bering – Time. Obaj Panowie byli ogniwem łączącym ideę powstania marki zegarków Bering – Time.


Charakterystyczne dla tych zegarków jest połączenie kombinacji niezwykle trwałych materiałów i bardzo delikatnego i ciepłego designu.

Zobacz zegarki marki Bering

Inspirowane pięknem Arktyki
Bering Classic 11139-004
Zegarek męski 11139-004 marki Bering należy do kolekcji Bering Classic. Jego koperta jest koloru stalowego, szeroka jest na 39 mm oraz ma grubość...
501.00 zł

Bering 13326-368

552.00
  • Model: Bering 13326-368
  • Mechanizm: Kwarcowy
  • Przeznaczenie: Dla kobiety
  • Koperta: Ze stali nierdzewnej

Co wyróżnia markę Bering?Około 98% modeli posiada szkiełko szafirowe
większa część zegarków posiada wysokiej jakości elementy ceramiczne
Wszystkie zegarki objęte są 3 letnią gwarancją
Na dzień dzisiejszy marka obecna jest już w 49 krajach
Na czasie
671.00 zł
Przedstawiamy do nabycia damski zegarek Bering 14531-308. Godzina przedstawiona jest w sposób analogowy co bez...
373.00 zł
Model 16934-699 marki Bering to zegarek damski. Godzina zaprezentowana jest w sposób analogowy co bez trudu pozwala...

Inspiracja

Zegarki Bering inspirowane są pięknem Arktyki. Co świadczy o tym, że zegarki te są wykonane w bardzo minimalistycznym designie ale pokazują ogromną siłę i wytrzymałość materiałów użytych do ich produkcji.


Zobacz materiał