Zegarek męski F20012-2 marki Festina należy do serii Festina Swiss Made. Godzina zaprezentowana jest w sposób analogowy co bez trudu pozwala ją odczytać. Koperta została pokryta kolorem srebrnym szeroka jest na 39 mm - posiada okrągły kształt.
Festina tej marki chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać. To lubiana i ceniona w zasadzie na całym świecie marka zajmująca się produkcją czasomierzy, która narodziła się początkiem XX wieku w Szwajcarii. Od momentu kiedy marka weszła w skład osobnej grupy Festina Group w latach 80-tych ubiegłego stulecia stała się nizwykle popularna. W dzisiejszych czasach zegarki Festina można dostać w ponad 50 krajach na świecie. Markę Festina bardzo często można dostrzec na różnego przekroju imprezach sportowych, np wyścigach kolarskich Tour de France. Istotną cechą zgeraków Festina jest posiadanie specjalnie utwardzanego szkiełka mineralnego na które marka udziela osobnej pięcio letniej gwarancji. Obecnie twarzą marki jest modny i szanowany aktor Gerard Butler, można go zobaczyć w wielu reklamach właśnie z zegarkiem Festina.
Model F20012-2 posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Pasek w odcieniach koloru czarnego zrobiony jest z wysokiej klasy skóry zapewniającej trwałość i wygodę użytkowania.
Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Szkiełko szafirowe posiada zwiększoną wytrzymałość na zarysowania, cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania. Klasa wodoszczelności WR 50 gwarantuje odporność na krótkotrwałe zamoczenie np. podczas mycia rąk.
Klasyczny design zapewnia stonowany wygląd, który na pewno spodoba się osobom gustującym w tego typu produktach.
Model ten otrzymasz w markowym opakowaniu producenta, które idealnie nadaje się na upominek. Model ten objęty jest dwuletnią gwarancją producenta realizowaną za pomocą autoryzowanych punktów serwisowych.