Loading

Grawerowanie zegarków

Grawerowanie zegarków

Na życzenie klientów wykonujemy usługę grawerowania. Czasomierz z grawerem to wyjątkowy, spersonalizowany produkt, który świetnie się sprawdza jako prezent, a indywidualnie dostosowany tekst grawerunku pozwala na wyrażenie uczuć do obdarowanej osoby. Na deklu zegarka można umieścić imię, zdrobnienie, datę, informację z jakiej okazji wręczamy podarunek lub dowolnie skomponowany tekst.

Grawerowana treść nie powinna być zbyt długa. Często producenci na deklu zegarka umieszczają logo i inne informacje dlatego to tak ważne, aby wybrany napis był krótki i czytelny.

Standardowa opcja to grawerowanie na deklu. W przypadku braku takiej możliwości oferujemy grawer laserowy np. na wewnętrznej stronie skórzanego paska lub na zapięciu.

Na życzenie klientów wykonujemy usługę grawerowania
Jak wygląda grawer?

Garść przydatnych informacji

W przypadku zegarka, który kosztuje co najmniej 300 zł pierwsze 10 znaków tekstu jest w cenie zakupu.
Powyżej 10 znaków obowiązuje cena 2 zł za każdą literkę oraz znaki interpunkcyjne.

Treść, którą mamy wygrawerować prosimy napisać w polu uwagi podczas składania zamówienia. Jeśli będzie ona dłuższa niż 10 znaków to w osobnym mailu poprosimy o dopłatę na poniższy numer konta.

ING Bank Śląski S.A.
39 1050 1272 1000 0097 3865 6033


  • Nie wysyłamy zegarka z grawerem za pobraniem, gdyż jest to produkt spersonalizowany. Z tego samego powodu nie ma możliwości zwrotu takiego artykułu.
  • Nie wykonujemy grawerów graficznych tj. logo, rożne symbole itp.
  • Wygrawerowany zegarek posiada gwarancję producenta.
  • Nie ma możliwości wyboru czcionki, wielkości itp. Grawerunek wykonujemy w standardowym stylu i wielkości.
  • Grawerowanie możliwe jest tylko na płaskiej powierzchni, czyli nie ma możliwości umieszczenie tekstu np. na rancie koperty.
  • Nie każdy zegarek nadaje się do grawerowania. Często jest to niemożliwe w przypadku zegarków automatycznych z przeszklonym deklem.

Jak zamówić zegarek z grawerem?

Jak zamówić zegarek z grawerem?

To proste! Procedura zamówienia wygląda tak samo jak w przypadku standardowego zakupu.

Treść grawerunku należy umieścić w polu "uwagi do zamówienia". Po weryfikacji zamówienia w naszym systemie poinformujemy Cię o ewentualnych kosztach dopłaty. Zegarki z usługą grawerowania mogą mieć wydłużony termin realizacji np. 1-2 dni dłużej niż deklarowany czas przy produkcie.

Po dokonaniu dodatkowych opłat zamówienie trafia do realizacji - w tym czasie powstaje grawer na Twoim czasomierzu. Następnie wysyłamy zegarek i... z naszej strony to wszystko, a Ty już możesz cieszyć się swoim zakupem :)