Model męski C4782-3 marki Candino z serii Festina Automatic. Stylu dodaje wysokiej jakości tarcza w kolorze szarym. Pokazana metodą analogową bieżąca godzina jest czytelna i szybka do sprawdzenia. Koperta szeroka jest na 42 mm - ma okrągły kształt.
Szwajcarska marka Candino aktualnie siedzibę ma w mieście Bienne. Początki produkcji sięgają 1947 roku, w którym to wystartowała manufaktura. W obecnych czasach brand Candino zalicza się do legendarnych szwajcarskich wytwórców czasomierzy, których produkty możemy z łatwością kupić w kilkudziesięciu krajach całego świata. Ich uznana precyzja oraz jakość wykonania jest wyznacznikiem dla szeregu konkurencyjnych brandów. Zgodnie z wprowadzonymi normami na czasomierzach Candino oczywiście może znajdować się napis Swiss Made. Jak przystało na szwajcarską markę użyte tu podzespoły to najwyższy stopień jaki możemy znaleźć w zegarkach.
Zegarek C4782-3 posiada mechanizm automatyczny nakręcający się od ruchu ręki. Wytrzymała bransoleta wytworzona ze stali nierdzewnej gwarantuje dużo lepszą jakość i trwałość.
Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna będąca odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest chwilowe zamoczenie zegarka np. podczas mycia rąk.
Model kierowany dla ludzi lubiących klasykę oraz ponadczasowe podejście do wyglądu zegarka.
Kupując ten model otrzymasz unikalne opakowanie pasujące na upominek. Oczywiście na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres dwóch lat.










