Loading

Zegarki damskie Alpina

Marka Alpina uznawana jest za lidera wśród producentów szwajcarskich zegarków. To właśnie odwaga w tworzeniu rewolucyjnych rozwiązań, a także szczególna dbałość o wykonanie zaprowadziła firmę na szczyt, a poziom jaki reprezentują produkty Alpina jest rzadko spotykany.

Nawet najbardziej wymagający klienci, w tym sportowcy, ratownicy górscy, a także strażacy doceniają perfekcję jaką dają zegarki tej marki.
 

Bogata tradycja

Historia marki sięga 1883 roku, Gottlieb Hauser tworzy ją w Genewie. Marzeniem Gottlieba było założenie związku konstruktorów czasomierzy, których głównym mottem będzie "zdobywanie szczytów", co od razu kojarzy się z alpinizmem. Rok 1903 stał się przełomowym momentem w dziejach firmy, gdy udało się zrealizować to jakże wielkie marzenie. Ówcześnie obowiązujące standardy nie były jednak zbyt "szczytowe", więc rozwiązania Hausera odbierano jako niezwykle odważne i nowatorskie. Alpina po dziś dzień jest jedną z niewielu tak prężnie działających marek szwajcarskich, która charakteryzuje się szczegółowością i dbałością o swoje projekty.
 

Damskie zegarki Alpina - styl na szczycie

Piękne kobiety, fanki szwajcarskich zegarków powinny być zachwycone produktami marki Alpina, nawet te najbardziej wymagające. Damska seria Comtesse łączy kunszt technologiczny, który jest niepowtarzalny i niezwykle urokliwy. Posiada wiele eleganckich aspektów, które dla kobiet są istotnym elementem w wyborze wymarzonego modelu. Srebrne paski dodają klasy, a zastosowanie szafirowego szkła, chroni czasomierz przed wszelkimi zarysowaniami. Wodoszczelność została dopracowana do poziomu 10ATM i pozwala na swobodne pływanie oraz nurkowanie na nieznacznych głębokościach.

Alpina to fantastyczna marka, specjalizująca się w produkowaniu zegarków najwyższej klasy, istnego topu. Produkty oferowane są doskonałym wyborem dla każdej kobiety, której zależy na klasycznym designie oraz wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne i ogólnej wytrzymałości. Można więc śmiało stwierdzić, iż zakup Alpiny to najlepsza inwestycja i na pewno nie zawiedzie żadnego szczęśliwego klienta, który go zakupi!
 

Alpina - nie tylko zimny kolor i klasyka

Marka w swojej ofercie posiada wiele ciekawych zegarków, które nie tylko są zimne i szare, ale także prezentują sobą istne piękno. Doszukamy się tutaj zegarków z powłokami w kolorach ciemnego szarego, czarnego, ale także złotego! Bransoletki w kolorze srebrno-złotym ukazują nieskazitelne piękno podkreślając szwajcarską perfekcję czasomierza. Paski również występują w kilku wariantach, od klasycznych, po krokodylkowe faktury.

Tarcze zegarków posiadają ciekawe wzory, bądź kontrastowy rozkład elementów. W kolekcji damskiej możemy natrafić także na tarcze wykonane z masy perłowej.

Brak wyników wyszukiwania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Prosimy zmienić wybrane opcje wyszukiwania.