Loading

Zegarki z kwadratową kopertą

Zegarki z ogrągłą tarczą to bezkompromisowa klasyka, idealnie pasujące do garnituru, wieczorowej sukienki, czy codziennego outfitu. Śmiało można stwierdzić, że ten kształt pozostanie numerem jeden i nic tego nie zmieni. Warto jednak przyjrzeć się bliżej konstrukcjom, które wcale nie muszą odbiegać wizualnie od utartego powszechnie znanego wzoru. Tarcze w kształcie kwadratu również perfekcyjnie potrafią się zgrać z preferowanym strojem i do tego wyglądać nieziemsko.
 
Na pierwszy ogień możemy zaprezentować kilka modeli zegarków męskich, które potrafią naprawdę zawojować naszą stylizacją. Znana marka Aviator zaprezentowała światu swoją kolekcję zegarków MIG-9, jest to połączenie dwóch kształtów, okrągłej tarczy i kwadratowej koperty. Masywna szwajcarska hybryda posiada na swoim pokładzie solidny mechanizm kwarcowy, szkiełko szafirowe oraz rozbudowaną multifunkcję. Aviator MiG-29 M.2.30.0.219.6 idealnie wpasowuję się w casualowy styl, a wielkość czasomierza podkreśla jego niepowtarzalny design. Warto wspomnieć również o bonusowej kurtce Aviatora, która dodawana jest do wybranych zegarków z serii MiG-29, utrzymana w klimacie lotnictwa wraz z personalizowanymi naszywkami.
 
Sportowy look, niezniszczalna konstrukcja, cyfrowy wyświatlacz? G-Shock! Bardzo ciekawy wygląd, klasyk nad klasykami, prostokątny wyświetlacz zamknięty w dobrze prezentującej się kopercie. Model G-Shock DW-5600BBM-1ER idealnie wpasowuję się w ten opis. Polecamy gorąco!
 
Marka Esprit zaprezentowała serię zegarków, które doskonale odzwierciedlają piękno zegarków o nieregularnym kształcie koperty! Skromny, ale z ciekawym pazurkiem model Esprit ES1G071L0035 powinien zadowolić każdego miłośnika dobrego stylu i nowoczesnego designu.
 
zegarki z kwadratową kopertą
 
Producent zegarków Festina posiada w swojej ofercie bardzo szerogi wybór czasomierzy innych niż wszystkie! Dlatego bardzo ciężko konkretnie postawić na jeden model. Warto zaznajomić się z pełną ofertą tych czasomierzy, bo jest ich naprawdę sporo. Jedną z prawdziwych perełek z kwadratową kopertą jest Festina F20264-1. Gustowna bransoleta, jasna bogata tarcza z ciemnymi akcentami. Prawdziwy męski zegarek i do tego piękny.
 
Wkraczając w kolekcje damskich zegarków z kwadratową tarczą, zdecydowany prym wiodą dwie marki – Rosfield oraz Cluse. Czasomierze tych producentów są po prostu obłędne i nie sposób odmówić im uroku. Rosefield MFQSR-X232 to całkowite mistrzostwo, zegarek kompletny! W zestawie znajdziemy dodatkowy pasek, którym możemy zastąpić dwukolorową bransoletę, zmieniając wygląd zegarka nie do poznania. Drugą opcją jest równie śliczny Cluse La Tetragone CL60027S, ten model poza klasczną bransoletą posiada również kuszącą perłową tarczę, a cała konstrukcja tworzy doskonałą całość. Polecamy zaznajomić się z pełną ofertą tych marek, gdyż takich cudeniek jest znacznie więcej, niż możemy zmieścić w tym artykule.
 
zegarki z kwadratową kopertą
Etykiety