Loading
Casio Waveceptor LCW-M170D-1AER

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek LCW-M170D-1AER marki Casio to gustowny zegarek naręczny męski, który posiada pomysłowe rozwiązania i funkcje. Model ten należy do serii Casio Waveceptor. Charakteru nadaje wysokiej jakości tarcza w kolorze czarnym. Pokazana metodą analogowo - cyfrową aktualna godzina jest czytelna i prosta do sprawdzenia. Koperta szeroka jest na 39 mm oraz ma grubość 9 mm - charakteryzuje się okrągłym kształtem.

Marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem produkującym rozmaite produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia a także wykorzystanie nowatorskich technologii zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji i zastosowań.

Kolekcja Radio Controlled powstała dla użytkowników, którzy pragną mieć dokładne wskazania niezależnie od miejsca przebywania. Koncern Casio zaimplementował do swych modeli autorski system Radio Controlled, który sprawia, że godzina wyświetlana na zegarku aktualizuje autonomicznie w godzinach nocnych, bez udziału właściciela. Działanie tego systemu zapewnia łączność radiowa, zegarek pobiera aktualny czas i automatycznie się przestawia. Technologia ta została jedną z precyzyjniejszych metod nastawiania i pracy zegarka, błąd mechanizmu może wynieść jedynie jedną sekundę na 100 tysięcy lat!

Zegarek LCW-M170D-1AER posiada mechanizm solarny zasilany dowolnym źródłem światła. Wytrzymała bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej gwarantuje powyższoną jakość i trwałość.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować.

Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach. Dzięki zastosowaniu wodoszczelności WR 50 możliwe jest krótkotrwałe zamoczenie zegarka np. w czasie mycia rąk. Dzięki zastosowaniu synchronizacji czasu za pomocą fal radiowych, zegarek ten zawsze będzie wskazywał zgodny odczyt z jednym z wzorcowych zegarów atomowych.

Wyświetla czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie. Model kierowany dla ludzi lubiących klasykę a także ponadczasowe podejście do wyglądu czasomierza. Funkcja Wave Ceptor gwarantuje synchronizację dzięki której zegarek automatycznie dostosowuje się względem wzorcowego zegara atomowego - zegarek zawsze będzie wskazywał precyzyjny czas.

Do zegarka oczywiście dodawane jest markowe pudełko producenta. Zegarek objęty jest gwarancją przez trzy lata z opcją wydłużenia o trzy kolejne lata.

Podobne do tego produktu

 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio Waveceptor
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: LCW-M170D-1AER
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Bransoleta ze stali nierdzewnej
Bransoleta wykonana ze stali nierdzewnej zapewniającej wysoką jakość i trwałość, odporność na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych.
Kod EAN
Kod EAN: 4971850078678
Automatyczny kalendarz
Automatyczny kalendarz: Tak
Neobrite
Neobrite: Tak
Funkcja mute
Funkcja mute: Tak
Tough Solar
Tough Solar: Tak
Wskaznik baterii
Wskaznik baterii: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Zatrzaskowe z zabezpieczeniem
Bateria
Bateria: ctl920
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21.0 cm
(wartość wyrażona w cm)
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 25.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Wielojęzyczny
Wielojęzyczny: Tak
Format czasu
Format czasu: Format 12-/24-godzinny
Można ustawić wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym. W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu, w drugiej połowie doby, tzn. od godziny 12 do 23.59, obok godziny pojawia się literka p.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 39 mm
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 9 mm
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 1379.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje