Loading
Casio G-Shock GR-B100-1A3ER

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Model męski GR-B100-1A3ER należy do serii Casio G-Shock marki Casio. Charakterystyczną budowę zegarka uzyskano z pomocą tarczy w kolorze czarnym. Godzina zaprezentowana jest w sposób analogowo - cyfrowy co niezmiernie łatwo pozwala ją odczytać. Koperta szeroka jest na 53.8 mm oraz ma grubość 17.3 mm - w kształcie prostokątnym.

Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym koncernem produkującym zaawansowane produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i wykorzystanie pionierskich technologii widoczne są niemal w każdej kolekcji. Casio wytwarza zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań.

Zegarki G-Shock Gravitymaster to rewelacyjne narzędzia do zadań specjalnych. Klasa wodoszczelności zapewnia wytrzymałość 20 Bar, a wzmocniona budowa gwarantuje wytrzymałość na znaczne wstrząsy i silne uderzenia. Seria polecana jest w szczególności do miłośników sportów extremalnych oraz nurków. Niezależnie, czy znajdziesz się na niebotycznych wysokościach, czy w nocnych głębinach, Gravitymaster nie zawiedzie, nigdy! Część modeli została wyposażona w zawór helowy, który pozwala na wyrównanie stosunków ciśnień.

Zegarek ten to tzw Smartwatch - posiada moduł Smart umożliwiający połączenie zegarka ze smartfonem i obsługę dodatkowych funkcji z pomocą specjalnej aplikacji zainstalowanej w telefonie. W zegarku GR-B100-1A3ER zastosowano mechanizm solarny zasilany jakimkolwiek źródłem światła.

Zwiększona odporność na wstrząsy oraz uderzenia zapewniona przez system wstrząsoodporny. Pasek czarnego koloru wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dokładny odczyt godziny umożliwiają charakterystyczne punkty oraz cyfry umieszczone na cyferblacie zegarka.

Datownik w który wyposażony jest zegarek zapewnia sprawdzenie bieżącej daty. Zastosowanie szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych. Możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych na konkretny dzień i godzinę.

Bardzo wysoka klasa wodoszczelność WR 200 umożliwia pływanie i nurkowanie z akwalungiem do głębokości określonej przez producenta. Wyświetla czas w różnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

Wśród dodatkowych cech zegarka Casio GR-B100-1A3ER można wyróżnić bluetooth z pomocą którego połączymy zegarek z telefonem.

Zegarek znajduje się w oryginalnym pudełku producenta, które idealnie sprawdzi się na prezent. Na zegarek udzielana jest gwarancja producenta na okres trzech lat z dodatkową opcją wydłużenia o trzy kolejne lata.

Podobne do tego produktu

 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio G-Shock
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: GR-B100-1A3ER
System antywstrząsowy
System antywstrząsowy: Tak
Zapewnia bezpieczeństwo zegarka w każdych warunkach, dzięki temu masz pewność, że zegarek nie zostanie uszkodzony nawet w trudnych sytuacjach.
Materiał bransolety / paska
Materiał bransolety / paska: Pasek z tworzywa sztucznego
Pasek wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
Kod EAN
Kod EAN: 4549526193521
Timer
Timer: Tak
Wskaznik baterii
Wskaznik baterii: Tak
Lokalizacja telefonu
Lokalizacja telefonu: Tak
Automatyczny kalendarz
Automatyczny kalendarz: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Bateria
Bateria: ctl1616
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 22
(wartość wyrażona w cm)
Tryb samolotowy
Tryb samolotowy: Tak
Funkcja Flight Log Memory
Funkcja Flight Log Memory: Tak
Funkcja Hand Moving
Funkcja Hand Moving: Tak
Funkcja ta Ustawia wskazówki tak aby wskazania wyświetlacza były bardziej widoczne.
Format czasu
Format czasu: Format 12-/24-godzinny
Można ustawić wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym. W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu, w drugiej połowie doby, tzn. od godziny 12 do 23.59, obok godziny pojawia się literka p.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 53.8
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 17.3
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Sugerowana cena detaliczna
Sugerowana cena detaliczna: 1350.00 zł
Cena jaką trzeba zapłacić za ten produkt kupując go w stacjonarnym sklepie.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje