Loading
Candino C4714-2

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek męski C4714-2 marki Candino to idealna pozycja dla osób ceniących sobie dbałość o szczegóły a także bezproblemowe funkcjonowanie mechanizmów. Tarcza zegarka w kolorze niebieskim. Pokazana metodą analogową bieżąca godzina jest czytelna i łatwa do odczytania. Koperta szeroka jest na 44 mm - wyróżnia się okrągłym kształtem.

Szwajcarska marka Candino aktualnie siedzibę ma w mieście Bienne. Historia produkcji zegarków Candino sięga 1947 roku, w którym to rozpoczęła się działalność. Aktualnie brand Candino pasuje się w czołówce szwajcarskich producentów zegarków, których produkty można z powodzeniem nabyć w kilkudziesięciu krajach całego świata. Ich znana precyzja oraz wykończenie jest wzorem dla szeregu konkurencyjnych brandów. Zgodnie z wprowadzonymi nakazami na zegarkach Candino oczywiście możemy zobaczyć napis Swiss Made. Jak przystało na szwajcarską markę użyte tu materiały to najwyższy poziom jaki możemy znaleźć w zegarkach.

Zegarek C4714-2 posiada kwarcowy mechanizm zasilany tradycyjną baterią. Odporna na korozję oraz działanie czynników atmosferycznych bransoleta cechuje się jakością, a także trwałością.

Wysoką jakość wykonania koperty gwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne oraz korozję. Wbudowany datownik umożliwia sprawdzenie aktualnej daty. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy szkiełka szafirowego mamy pewność, że niezwykle trudno będzie je zarysować.

Klasa wodoszczelności WR 100 gwarantuje ochronę w czasie kąpieli np. na basenie. Zegarek cechuje sportowy design, zapewniający nowoczesny charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce. Szczegółowy pomiar czasu gwarantuje wbudowany chronograf inaczej stoper manualny.

Kupując ten model otrzymasz unikalne, markowe pudełko producenta, które idealnie nadaje się na upominek. Gwarancja ważna dwa lata zapewnia darmowe usunięcie usterek w wyznaczonych punktach serwisowych dostępnych na terenie całego kraju.

Podobne do tego produktu

Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

  • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
  • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
  • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
  • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
  • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
  • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: C4714-2
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Niebieski
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 2 lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje