Loading

Jaki zegarek dla dziecka?

Poszukujesz stylowych i przystępnych cenowo zegarków dla swojego dziecka? Polecamy zapoznać się z marką Calypso, marka ta należy do Grupy Festina, oferuje nowoczesne, modne i niedrogie modele zegarków, szczególnie popularne wśród młodych osób. Ich kolekcje dla dzieci obejmują Sweet Time dla przedszkolaków i Junior dla starszych grup wiekowych, z przystępną ceną ledwo przekraczającą 100 złotych.

Zegarki dziecięce Calypso łączą atrakcyjny, zgodny z wiekiem design z łatwym do odczytania cyferblatem, a niektóre modele posiadają funkcje wspomagające naukę czytania godzin.

 

Dziewczyna z zegarkiem Calypso

 

Kolekcje zegarkow dla róznych grup wiekowych

Calypso oferuje kolekcję "Junior" zegarków o atrakcyjnych wzorach dla dzieci i młodzieży, przy jednoczesnej łatwości odczytu godziny. Kolekcja "Dame/Boy" zegarków Calypso jest również polecana dla nieco starszych dzieci.

Zegarki Calypso są bardzo dobrze wycenione, większość modeli kosztuje do 259 zł. Dla większych dzieci Calypso oferuje zegarki o bardziej sportowym lub modowym wyglądzie, takie jak:

 

 

 


Zegarki te łączą atrakcyjny wygląd z łatwością odczytu godziny, dzięki czemu są idealnym wyborem dla rosnących dzieci o różnych zainteresowaniach i stylach.

Więcej modeli dla dzieci znajduje się w kategorii z zegarkami dziecięcymi Calypso.

 

Zalety zegarkow Calypso dla dzieci

Zegarki Calypso dla dzieci oferują wiele zalet, czyniąc je atrakcyjnym wyborem dla rodziców. Po pierwsze, są przystępne cenowo, co pozwala na zakup stylowego i funkcjonalnego zegarka bez nadmiernego obciążenia budżetu rodzinnego. Ponadto, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, obejmującej białe, czarne, zielone, żółte, pomarańczowe, czerwone, fioletowe, niebieskie, srebrne, złote, różowe, szare i brązowe, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji dziecka.

Zegarki Calypso dla dzieci wyróżniają się następującymi cechami:

 • Kolorowe, zabawne wzory: Zegarki mają atrakcyjne, wesołe wzory, które podobają się dzieciom.
 • Przystępna cena: Modele są przystępne cenowo, co czyni je dostępnymi dla wielu rodzin.
 • Trwała konstrukcja i wodoodporność do 10 ATM: Zegarki są odporne na uszkodzenia i wodoodporne, co pozwala na ich noszenie podczas różnych aktywności.
 • Analogowy i cyfrowy wyświetlacz: Dostępne są wersje z analogowym lub cyfrowym wyświetlaczem, co ułatwia naukę czytania godziny.
 • Różne rozmiary koperty od 20 do 50 mm: Szeroki wybór rozmiarów koperty umożliwia dopasowanie zegarka do wieku dziecka.
 • Funkcje dodatkowe: Niektóre modele posiadają alarm, stoper, podświetlenie i inne przydatne funkcje.
 • Ponadto, Calypso jako marka należąca do Grupy Festina, gwarantuje wysoką jakość wykonania i dobrą obsługę posprzedażową. Rodzice mogą również znaleźć instrukcje ustawiania czasu na cyfrowych zegarkach Calypso na stronie marki. Ogólnie rzecz biorąc, zegarki Calypso dla dzieci oferują doskonały stosunek ceny do jakości, zapewniając stylowe i niezawodne akcesoria dla najmłodszych.

 

Funkcje zegarkow wspomagające naukę

Zegarki Calypso dla dzieci posiadają szereg funkcji, które pomagają w nauce czytania godziny. Jedną z nich jest wyświetlacz analogowy, który prezentuje godzinę w tradycyjnym formacie ze wskazówkami. Umożliwia to dzieciom praktykowanie odczytywania czasu na tarczy zegarka, rozwijając ich umiejętności w tym zakresie.

Inną przydatną funkcją jest wyświetlacz cyfrowy, który pokazuje godzinę w formacie 12- lub 24-godzinnym. Dzieci mogą w ten sposób uczyć się odczytywania godziny w formacie cyfrowym, co jest pomocne w dzisiejszych czasach, gdy zegary cyfrowe są powszechnie stosowane.

Ponadto, niektóre modele Calypso dla dzieci oferują następujące funkcje edukacyjne:

 • Funkcja alarmu: Pozwala ustawić alarm, co uczy dzieci punktualności i zarządzania czasem.
 • Stoper: Umożliwia mierzenie czasu, co może być przydatne podczas nauki lub zabaw.
 • Podświetlenie tarczy: Ułatwia odczytywanie godziny w warunkach słabego oświetlenia.
 • Kalendarz: Wyświetla aktualną datę, pomagając dzieciom w orientacji w upływie czasu.
 • Dzięki tym funkcjom czasomierze Calypso nie tylko zdobią nadgarstki najmłodszych, ale także stają się narzędziami edukacyjnymi, wspomagającymi naukę podstawowych umiejętności związanych z czasem.

 

Podsumowanie

Zegarki Calypso dla dzieci oferują stylowy i przystępny cenowo sposób na naukę czytania godziny, zarówno w formacie analogowym, jak i cyfrowym. Ich trwała konstrukcja i bogata gama kolorów oraz wzorów sprawiają, że są one atrakcyjnymi akcesoriami, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym młodym użytkownikom. Dodatkowo, szereg przydatnych funkcji, takich jak alarmy, stopery i podświetlenie, ułatwia naukę zarządzania czasem i punktualności.

Niezależnie od wieku czy zainteresowań dziecka, zegarki Calypso stanowią doskonały wybór dla rodziców poszukujących modnego i funkcjonalnego akcesorium, które nie tylko zdobi nadgarstek, ale także wspomaga rozwój ważnych umiejętności. Dzięki swojej doskonałej jakości i atrakcyjnym cenom, marka Calypso z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Zegarki Calypso z chłopcem

 

FAQs

Jaki rodzaj zegarka jest najlepszy dla 7-letniego dziecka?

Dla 7-letniego dziecka idealne będą smartwatche, które są dostosowane do ich potrzeb i aktywności. Oto lista kilku modeli:


Jaki zegarek będzie odpowiedni dla 9-letniego dziecka?

Dla 9-latka doskonałym wyborem będzie Smartwatch GARETT Kids Sun 4G np. w kolorze niebieskim. Ten model wyposażony jest w moduł GPS, obsługuje Internet 4G LTE oraz może łączyć się z Wi-Fi. Pozwala na odtwarzanie tras przebytych przez dziecko do 30 dni wstecz.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając zegarek dla 5-letniego dziecka?

Wybierając zegarek dla 5-latka, należy zwrócić uwagę na materiały, z których jest wykonany. Powinny to być wysokiej jakości tekstylia, elastyczne tworzywa sztuczne jak silikon, lub skóra naturalna. Koperta zegarka musi być zrobiona z materiału niealergizującego, by nie podrażniać delikatnej skóry dziecka. Ważne jest także, aby zegarek był lekki, aby nie obciążać nadgarstka dziecka.

 

Jakiego rodzaju zegarka szukać dla 3-letniego dziecka?

Dla 3-latków, którzy dopiero uczą się rozumienia czasu, najlepiej sprawdzą się zegarki analogowe. Są one bardziej intuicyjne dla dzieci w tym wieku. Dla starszych dzieci, które już potrafią odczytywać czas z tradycyjnych tarcz, można wybrać zegarek cyfrowy lub smartwatch.

Etykiety