Loading

Weź udział w konkursie i zacznij rok 2020 z nagrodami!

Wyniki noworocznego konkursu z marką Lorus!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w naszym konkursie. Jest nam niezmiernie miło, że nasi klienci aktywnie śledzą artykuły zamieszczane w naszym serwisie. Zachęcamy do aktywnych odwiedzin w naszym serwisie ponieważ niebawem, pojawi się wiele innych konkursów.

Dziękujemy wszystkim za przesłanie odpowiedzi.
Zwycięzcy zostaną poinformowani prywatnie za pośrednictwem wiadomości mail.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja z dnia 19 lutego 2020

Oficjalnie informujemy, że nagrody wygrała Dorota oraz Łukasz. Poniżej przedstawiamy zdjęcia wraz z krótką notatką, które otrzymaliśmy od zwycięzców :)

 

wygrana doroty w konkursie zegarek lorus

Witam,
W załączniku przesyłam zdjęcie. Jak pisałam w konkursie zegarek podarowałam w prezencie mojej mamie, jest nim zachwycona.

Pozdrawiam
Dorota

 

wygrana łukasza w konkursie na zegarek lorus

Witam

Tak jestem zadowolony. Zegarek jest wygodny i elegancko się prezentuje. I co najważniejsze nie trzeba go ładować co wieczór ;)
 
Pozdrawiam,
Łukasz

Nadszedł długo wyczkiwany 2020 rok. Z okazji wybicia tej szczególnej daty na cyferblatach oferowanych w naszym serwisie przygotowaliśmy konkurs, w którym zarówno stali jak i nowi bywalcy mają szansę wygrać zegarek japońskiej marki Lorus.

 

W jaki sposób można wygrać zegarek Lorus?

 

Osoby chcące wziąć udział w naszym zegarkowym quizie muszą być klientami naszego sklepu. Oczywiście w konkursie mogą wziąć osoby, które w przeszłości dokonały u nas zakupu. Kryteria dotyczące zakupu pozostawiamy do indywidualnych wymagań. W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych modeli. Na naszych wirtualnych półkach znajdują się zarówno zegarki damskie jak i męskie, zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci - dla małej dziewczynki jak i małego chłopca.

Zachęcamy skorzystać z wyszukiwarki lub podziału na kategorię aby odszukać to co Cię interesuje. Jako sklep działający na rynku od wielu już lat możemy zagwarantować najlepsze ceny, więc jeśli uważasz, że dany model jest zbyt drogi - negocjuj cenę - po prostu do nas zadzwoń lub napisz. Zapewne uda nam się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony :)

W naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych modeli. Niezależnie od tego czy będzie to zegarek do garnituru, sportowy do nurkowania z całą masą dodatkowych funkcji czy modny zegarek fashion na bransolecie typu mesh, zakup któregokolwiek z tych czasomierzy pozwoli wziąć udział w konkursie. W praktyce po zakupie zegarka należy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Wszyscy nasi klienci mają równe szanse, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

 

 

Do wygrania przygotowaliśmy poniższe zegarki

Zegarek Lorus RM333FX9

Męski zegarek Lorus RM333FX9 o sportowym charakterze. Ciemna tarcza w połączeniu z bransoletą ze stali nierdzewnej sprawia, iż ten model bardzo dobrze prezentuje się na nadgarstku. Precyzyjny mechanizm i bezproblemowe działanie nawet podczas korzystania z basenu to ważne czynniki dzięki, którym japońskie zegarki marki Lorus szybko zyskają Twoje zaufanie.

 

 

Zegarek Lorus RG252QX9


Damski czasomierz RG252QX9 marki Lorus. To modny zegarek dla kobiety. Zastosowanie powłoki PVD sprawia, że poza praktycznym zastosowaniem model tego zegarka jest idealnym dodatkiem biżuteryjnym. Japońska precyzja i uchwycenie stylu w tym kobiecym zegarku naręcznym pozwoli ci podkreślić swój indywidualny gust. Srebrny kolor tarczy wraz z bransoletką w kolorze złota to idealna gama kolorów, która odzwierciedla idealną równowagę pomiędzy bardzo dobrym działaniem jak i walorami estetycznymi tego zegarka.

 

Nagrody wygrają tylko dwie osoby, które odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania (nr 1-5) oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi w pytaniu (nr 6) dlaczego to akurat one powinny wygrać. Informujemy, że po zakończeniu konkursu zastrzegamy sobie prawo do zamieszczenia w serwisie zwycięskich odpowiedzi.

W kwestii ułatwienia zadania informujemy, że sprytne poruszanie się po naszym sklepie, zapoznanie się z ofertą oraz blogiem pozwoli na udzielenie bezbłędnych odpowiedzi.

Powodzenia!Konkurs trwa od 8 stycznia 2020 do 10 lutego 2020.

Etykiety