Loading

Ambasadorzy marek zegarków cz. 3

KORNACKI | GIGI HADID | ZENDAYA

Zegarki Casio Edifice to bez wątpienia propozycja dla mężczyzn szukających sportowego stylu wzorowanego na motoryzacji. Mottem przewodnim całej kolekcji jest "speed and inteligence", co oznacza "prędkość i inteligencja", idealne hasło dla całej otoczki budowanej wokół serii i samych zegarków. Pozostała do podjęcia ciężka decyzja, kto może zostać twarzą marki. Tutaj dopasowanie musiało być perfekcyjne, zegarek musi pasować do ambasadora, a ten zaś do zegarka.

kornacki

Na naszym rodzimym rynku ambasadorem został Adam Kornacki, kolejny perfekcyjny strzał wielkiego producenta. Jest to bowiem niebywale idealne połączenie, Adam jest człowiekiem w ciągłym pędzie, profesjonalistą i pasjonatem. Od najmłodszych lat zainteresowany samochodami, dziennikarz oraz prezenter w najpopularniejszych polskich programach motoryzacyjnych.  Dążenie do spełniania swoich pasji i celów doprowadziło go do zdobycia licencji wyścigowej i kilku sukcesów w tej dziedzinie, między innymi w 2009 roku wywalczył mistrzostwo Polski. Prędkość towarzyszy Adamowi przez cały czas, pełnoetatowy tata pracujący na planach programów telewizyjnych, hobbysta muzyczny i perkusista. To tworzy bardzo ciekawą immersję, jakby modele Edifice były stworzone na wzór Kornackiego!

 

 

Marka Tommy Hilfiger charakteryzuje się szerokimi kolekcjami modowymi, od ubrań po dodatki, a co za tym idzie również zegarki. Wiele znanych i lubianych osobistości reprezentuje styl Hilfigera, ale na szczególną uwagę zasługuje Jelena Noura Hadid, która znana jest bliżej jako Gigi.

gigi

Hadid jest amerykańską modelką od wielu lat związaną z organizacją IMG Models. Jej palestyńsko-holenderskie pochodzenie sprawia, że uroda młodej kobiety jest wyjątkowa, rzadko spotykana. W swoim dorobku ma kilkanaście wielkich osiągnięć w tym zdjęcia na okładkach prestiżowych czasopism, m.in. Vogue, a także tytuł najlepszej modelki w roku 2015/2016. Współpraca z gigantem modowym doprowadziła do stworzenia specjalnego modelu zegarka, reklamowanego nazwiskiem gwiazdy. Mowa tutaj o Tommy Hilfiger GiGi Campaign 1781893. Sukces osiągnięto w bardzo szybkim czasie, a czasomierz został jednym z najlepiej sprzedających się zegarków damskich potentata modowego, istny bestseller promowany na największych profilach instagrama oraz innych blogosferowych social mediach.

 

Pozostając przy marce projektanta ze Stanów Zjednoczonych warto wspomnieć również o kolejnej ambasadorce, która ostatnio stała się bardzo popularna. Chodzi oczywiście o bohaterkę nowych filmów o Spider-Manie. Zendaya Maree Stoermer Coleman urodziła się w 1996 roku, więc jest dopiero na początku swojej aktorskiej drogi, mimo to ma na swoim koncie kilka głównych, zarówno serialowych jak i filmowych ról. Największą popularność jak do tej pory Zendaya zdobyła grając jedną z kluczowych postaci w uniwersum o pajęczym superbohaterze. Młoda gwiazda poza zdolnościami aktorskimi posiada wachlarz innych umiejętności, które nabyła podczas nauki w California Shakespeare Theater, kontynuowała ją w Oakland School For Arts, a także American Conservatory Theatre. Zendaya jest bardzo utalentowaną tancerką, a szczególna pasja do śpiewania zaowocowała wydaniem już czterech albumów!

 

zendaya

Wprowadzona do branży modelingu, poznała Tommiego, szybko stała się nową twarzą marki, a dzięki dobrej współpracy stworzono model zegarka reklamowany jej nazwiskiem. Projekt Z bo tak zwie się całe przedsięwzięcie kryje za kurtyną piękny i stylowy czasomierz Tommy Hilfiger 1782055. Model ten celuje przede wszystkim do młodych dziewczyn oraz fanek Zendayi, a jego sprzedaż stale rośnie.

Etykiety