Loading

Festina Always Fits - Gerard Butler na pokładzie Festiny!

Mamy nadzieję, że wszyscy doskonale wiedzą kim jest Gerard Butler! Dla tych, którzy jednak to nazwisko słyszą po raz pierwszy lub nie mogą sobie przypomnieć podpowiemy – to bardzo znany i lubiany aktor, szczególnie przez płeć piękną. To właśnie dzięki niemu kolekcje męskie zegarków Festiny są wręcz przepompowane testosteronem! Zapraszamy do lektury, poznacie tutaj bliżej profil aktorski Gerarda i kulisy współpracy z marką Festina.

 

Festina Gerard Butler

 

Gerard Butler – męska postawa aktorstwa i życie poza kadrem

Gerard James Butler urodził się 13 listopada 1969 roku w Paisley, miejscowości znajdującej się w Szkocji. Jest bardzo znanym i lubianym aktorem znanym z takich filmów jak Upiór w operze z 2004 roku, Beowulf – Droga do sprawiedliwości z 2005, P.S. Kocham Cię (2007), 300 (2007), Brzydka prawda z 2009, czy choćby Olimp w ogniu z 2013 roku i jego kontynuacji Londyn w ogniu (2016) oraz Świat w ogniu z 2019.

Jego filmowa biografia jest znacznie większa, ale wypisywanie wszystkich tytułów zajęłoby pół artykułu, więc jeśli łakniecie tej wiedzy – musicie sami „wygooglować” sobie filmotekę aktora ;)

Wszystkie filmy, a przynajmniej większość z nich to role postaci, z których testosteron aż epatuje na wszystkie strony, a więc nie powinno dziwić to, że właśnie Butler staje się twarzą ekskluzywnej kolekcji męskich zegarków Festina.

 

Gerard Butler z zegarkiem Festina

 

Jako nastolatek Butler pobierał nauki w szkockim Youth Theatre, później studiował prawo i socjologię na Uniwersytecie w Glasgow. Był także prezesem Towarzystwa Prawa, a nawet zaliczył epizod wokalisty w zespole Speed.

Spotykał się z wieloma znanymi kobietami, między innymi z Chiarą Conti, Cassandrą Hepburn, Naomi Campbell, Cameron Diaz, Jennier Aniston, Lindsay Lohan, czy choćby z Jessicą Biel. Po resztę nazwisk ciekawskich ponownie odsyłamy do wujka google ;) Liczbowo? Porównywalnie z ilością granych ról…

Gerard był również nałogowym palaczem (jak sam zresztą przyznaje). Próbował pozbyć się nałogu różnymi sposobami. Udało mu się to dzięki roli z 2007 roku w filmie P.S. Kocham Cię, gdzie wcielił się w postać Gerry’ego Kennedy’ego. W wywiadzie sam przyznał: „Paliłem jak smok i nagle dostałem rolę mężczyzny, który umiera na nowotwór. Dzięki filmowi zacząłem rozmyślać o śmierci i zdałem sobie sprawę, że grałem z moim życiem w rosyjską ruletkę. Od tego czasu nie wziąłem papierosa do ust.

 

Gerard Butler Time to LIve

 

Zegarki Festina i kooperacja z Gerardem Butlerem

W 1902 roku w Szwajcarii powstała marka Festina, w samej stolicy zegarmistrzostwa, czyli znanym mieście Chaux de Fonds. Dzięki atrakcyjnej ofercie, designie oraz sprawnemu marketingowi bardzo szybko odniosła ogromny sukces na rynku światowym. Już w latach osiemdziesiątych marka została przejęta przez koncert Lotus, a jej siedziba została przeniesiona prosto do Barcelony. Hiszpańska innowacja technologiczna w połączeniu ze szwajcarską tradycją pozwoliły wyskoczyć zegarkom sygnowanym logiem marki Festina poza poziom standardu.

W 2016 roku, podczas targów Baseworld marka Festina ogłosiła światu, że Gerard Butler zostaje jej oficjalnym ambasadorem. Sytuacja samego pozyskania twarzy aktora nie jest jakoś specjalnie atrakcyjna, ot zwykła rozmowa między agentami. Bardziej pikantnie zaczęło się robić przy premierze filmu „Świat w ogniu”, gdzie seanse zostały połączone z niezwykle przygotowaną kampanią marki Festina.

 

Zobaczcie sami jak wygląda spot z tej współpracy!

 

A dla osób, które chcą zagłębić się w temat jeszcze bardziej polecamy obejrzeć sprytnie zmontowany making of spotu oraz naszą bogatą ofertę na zegarki marki Festina! Z kodem „czytambloga” możecie załapać się na dodatkowy rabat, nawet do -10% na dowolny model.

 

Etykiety