Loading

Casio G-Shock Mudmaster GG-B100

Z przyjemnością informujemy, że w naszym sklepie pojawiła się prawdziwa gorąca nowość - Casio G-Shock Mudmaster GG-B100

Model ten występuje w trzech wersjach kolorystycznych, zielono-czarnej GG-B100-1A3ER, pomarańczowo-czarnej GG-B100-1A9ER oraz całej czarnej GG-B100-1AER. Każdy więc powinien znaleźć odpowiedni kolor zegarka dla siebie. Poza kolorami oczywiście wszystkie inne cechy tych modeli są takie same.

 

 

Nikomu chyba nie musimy przypominać czym jest G-Shock :) po prostu powiemy, że nie ma drugiego takiego zegarka i te modele Casio nie mają wręcz żadnej sensownej konkurencji na rynku.

Specjalna aplikacja G-SHOCK zainstalowana w smartfonie łączy się przy pomocy Bluetooth z zegarkiem i automatycznie rejestruje dane wysokości przez zegarek oraz zapamiętuje trasę uzyskując pozycję GPS z odczytów smartfona. Synchronizacja zegarka ze smartfonem pozwala także na szybkie i ustawianie aktualnej godziny oraz daty w naszym czasomierzu.

 

Smartwatch mudmaster

 

Nowe modele G-SHOCK GG-B100 wyróżniają się wieloma przydatnymi funkcjami, a ich niezaprzeczalną przewagą jest koperta wykonana z karbonu. Dzięki temu zegarek jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie lekki.

Modele MUDMASTER MASTER OF G zostały skonstruowane tak aby wytrzymać szczególnie wymagające warunki lądowe. Koperta wykonana jest zgodnie z nowym projektem z włókna węglowego o wysokiej sztywności w celu zabezpieczniea przed możliwymi uszkodzeniami. Dodatkowo model ten został specjalnie uszczelniony co jeszcze bardziej ma przysłużyć się zwiększeniu odporności na działania rozmaitych czynników zewnętrznych. Jego klasa wodoszczelności WR 200 gwarantuje prawidłową pracę w nawet najcięższych warunkach pogodowych.

Funkcja Quad Sensor wykorzystuje cztery kompaktowe czujniki, które pozwalają na odczytywanie bieżącej temperatury, wysokości, ciśnienia barometrycznego oraz kompasu i krokomierza. Dzięki temu osoby poruszające się w terenie będą mogły jeszcze dokładniej odczytwać i śledzić otaczające je warunki.

 

Casio G-Shock GG-B100-1A3ER

 

Przypominamy, że nasz sklep jest autoryzownym dystrybutorem zegarków Casio, w tym oczywiście kolecki G-Shock. Dzięki temu możemy zaproponować możliwie najszerszą ofertę czasomierzy wraz z ich odpowiednią obsługą posprzedażową. Wszystkie zegarki Casio zakupione u nas posiadają trzy letnią gwarancję z możliwością jej dalszego przedłużenia o kolejne trzy lata.

Jeśli znalazłeś gdzieś taniej zegarek Casio skontaktuj się z nami, jesteśmy przekonani, że u nas damy Ci jeszcze lepszą ofertę :)

Etykiety