Loading
9
Casio G-Shock GAW-100B-1A2ER

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Zegarek męski GAW-100B-1A2ER marki Casio to idealne połączenie funkcjonalności a także modnego wzornictwa. Model ten pochodzi z serii Casio G-Shock. Charakter zapewnia wysokiej klasy tarcza w kolorze czarnym. Aktualna godzina pokazywana jest w sposób analogowo - cyfrowy co niezmiernie łatwo pozwala ją odczytać. Koperta szeroka jest na 55 mm oraz ma grubość 16 mm - ma okrągły kształt.

Marka Casio pochodzi z Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona globalnym przedsiębiorstwem oferującym rozmaite produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania a także zamiłowanie do nowatorskich technologii dostępne są niemal w każdej kolekcji. Casio produkuje zaawansowane zegarki, które zaskakują ilością funkcji i zastosowań.

Seria G-Shock Classic wprowadza do sprzedaży fundamentalne, popularne zegarki G-Shock utrzymane w oldskulowej stylistyce. Nieśmiertelny wizerunek scalony został z najwyższej klasy podzespołami. Zegarki G-Shock Classic wyposażone są często występujące opcje specyficzne dla marki. Mocna konstrukcja, wysoka wytrzymałość w powiązaniu z atrakcyjną ceną, czynią linię najczęściej wybieraną wśród całej oferty producenta.

Zegarek GAW-100B-1A2ER został wyposażony w mechanizm solarny zasilany dowolnym źródłem światła. Zwiększona odporność na wstrząsy oraz uderzenia zapewniona przez system wstrząsoodporny.

Pasek w tonacji koloru czarnego zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dokładny odczyt czasu umożliwiają charakterystyczne punkty umieszczone na tarczy zegarka. Dzięki wbudowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

Zastosowanie szkiełka mineralnego gwarantuje powierzchnię zegarka bez rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych. Możliwość ustawienia alarmu o wyznaczonej porze. Podświetlanie tarczy zapewnia dobrą widoczność w warunkach pogorszonej widoczności lub w całkowitych ciemnościach.

Klasa wodoszczelności WR 200 gwarantuje ochronę podczas pływania bądź nurkowania. Zastosowano tutaj synchronizację czasu zegarka za pomocą fal radiowych z jednym z wzorcowych zegarów atomowych. Wyświetla czas w różnych strefach czasowych na podstawie danych z największych miast na świecie.

Model ten wyposażono w chronograf, który umożliwia dokonywanie dokładnych pomiarów czasu. Nowoczesny i typowo sportowy zegarek dobrze pasuje do Twojego sportowego stylu. Funkcja Wave Ceptor gwarantuje synchronizację dzięki której zegarek automatycznie ustawia się względem wzorcowego zegara atomowego - zegarek zawsze będzie pokazywał precyzyjny czas.

W zestawie z modelem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które idealnie nadaje się na upominek. Zegarek objęty jest gwarancją przez trzy lata z możliwością wydłużenia o trzy dodatkowe lata.

Podobne do tego produktu

 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio G-Shock
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Długopis gratis
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: GAW-100B-1A2ER
System antywstrząsowy
System antywstrząsowy: G SHOCK
System wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom.
Kod EAN
Kod EAN: 4549526172946
Wskaznik baterii
Wskaznik baterii: Tak
Funkcja mute
Funkcja mute: Tak
Tough Solar
Tough Solar: Tak
Neobrite
Neobrite: Tak
Automatyczny kalendarz
Automatyczny kalendarz: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Bateria
Bateria: ctl920
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 28.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 21.0 cm
(wartość wyrażona w cm)
Funkcja Hand Moving
Funkcja Hand Moving: Tak
Funkcja ta Ustawia wskazówki tak aby wskazania wyświetlacza były bardziej widoczne.
Format czasu
Format czasu: Format 12-/24-godzinny
Można ustawić wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym. W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu, w drugiej połowie doby, tzn. od godziny 12 do 23.59, obok godziny pojawia się literka p.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Czarny
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Czarny
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 55,1
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 16,7
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje