Loading
1
Casio Collection AE-1000W-2AVEF

Podstawowe informacje


Zobacz więcej
Model męski AE-1000W-2AVEF marki Casio należy do rodziny Casio Collection. Wysokiej trwałości tarczę zegarka pokryto niebieskim kolorem. Zaprezentowana metodą cyfrową aktualna godzina jest czytelna i prosta do sprawdzenia. Koperta szeroka jest na 44 mm oraz ma grubość 13 mm - posiada okrągły kształt.

Marka Casio pochodzi z Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo. Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym różne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia i zamiłowanie do nowatorskich technologii zauważalne są niemal we wszystkich kolekcjach. Casio tworzy zaawansowane zegarki, które zaskakują mnogością funkcji czy zastosowań.

Modele dla mężczyzn, z gamy Casio Collection Men jak przystało na koncern Casio wykonane zostały z uwzględnienim odpowiedniej jakości podzespołów. Panowie winni zwrócić uwagę na zastosowane szkło mineralne, które wystarczająco chroni przed czynnikami zewnętrznymi. W zależności od modelu wodoszczelność tych zegarków pozwala zażywać kąpieli, bez konieczności zdejmowania czasomierza. Modele Collection Men mogą także posiadać dodatkowe opcje takie jak: czas światowy, stoper, timer, czy programowanie kilku alertów oraz kalendarz.

Model AE-1000W-2AVEF posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Pasek koloru granatowego wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Dzięki wbudowanemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Ma niezwykle wytrzymałe na zbicia, wysokiej jakości szkiełko hesalitowe. Zegarek daje możliwość ustawienia pięciu alarmów dźwiękowych w trybie dziennym.

Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Klasa wodoszczelności WR 100 gwarantuje ochronę w czasie kąpieli np. na basenie. Wyświetla czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie.

Nowoczesny i typowo sportowy zegarek dobrze pasuje do Twojego sportowego stylu. Zegarek posiada chronograf czyli stoper ręczny umożliwiający szczegółowy pomiar czasu.

Wraz z zegarkiem otrzymasz markowe opakowanie producenta. Model ten objęty jest trzyletnią gwarancją producenta z możliwością przedłużenia o kolejne trzy lata.
 • Autoryzowany partner
 • Zegarek przygotowany dla Ciebie
 • Obsługa posprzedażowa
 • Dystrybucja
Opakowanie w zestawie
Co w zestawie?
 • Oryginalny, starannie zabezpieczony zegarek marki Casio z wyjątkowej kolekcji Casio Collection
 • Markowe opakowanie Casio idealne na prezent
 • Gwarancję producenta realizowaną przez polskiego dystrybutora zegarków Casio, przyznawaną na okres 3 lat z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
 • Opakowanie ochronne, które skutecznie zabezpiecza zegarek na czas transportu
 • Kupon rabatowy na następne zakupy w sklepie e-zegarki.pl lub inbook.pl
Grawer gratis
Gwarancja
bezpiecznych i udanych zakupów

 • Autoryzowany sprzedawca zegarków od 2002 roku
 • Sprzedajemy tylko oryginalne zegarki z oficjalnej dystrybucji
 • Szybka i niezawodna wysyłka w dowolne miejsce
 • Wygodne zakupy w systemie ratalnym
 • Jesteśmy polską firmą i wysyłamy zegarki z naszego kraju
 • Masz 100% pewności, że gwarancja będzie honorowana w Polsce
Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać idealny zegarek, który spełni Twoje oczekiwania. Do tego kupisz go w możliwie najniższej cenie!

Tel.: 517 798 778

Formularz kontaktowy

Możesz także skorzystać z pomocy on-line.
Wygodne raty Eraty
Wygodne raty Credit Agricole


Kup na raty
InBook.pl

Odbierz prezent

Szczegóły produktu

Nazwa
Nazwa: AE-1000W-2AVEF
Kod EAN
Kod EAN: 4549526112041
Funkcja mute
Funkcja mute: Tak
Automatyczny kalendarz
Automatyczny kalendarz: Tak
Serwis
Serwis: Autoryzowany producenta
Zapięcie
Zapięcie: Na sprzączkę
Maksymalny obwód
Maksymalny obwód: 22.5 cm
(wartość wyrażona w cm)
Bateria
Bateria: cr2025
Szerokość paska / bransolety przy kopercie
Szerokość paska / bransolety przy kopercie: 18.00 mm
(wartość wyrażona w mm)
Długa żywotność baterii
Długa żywotność baterii: Tak
Średnia żywotność baterii
Średnia żywotność baterii: 10 lat
Format czasu
Format czasu: Format 12-/24-godzinny
Można ustawić wyświetlanie czasu w formacie 12- lub 24-godzinnym. W trybie 12-godzinnym na wyświetlaczu, w drugiej połowie doby, tzn. od godziny 12 do 23.59, obok godziny pojawia się literka p.
Kolor tarczy
Kolor tarczy: Niebieski
Kolorystyką zegarków zajmuje się profesjonalny sztab stylistów, dzięki zastosowaniu bogatej palety barw nasze zegarki charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem.
Kolor bransolety / paska
Kolor bransolety / paska: Granatowy
Szerokość koperty
Szerokość koperty: 44
Pomiar uwzględnia odległość między dwoma skrajnymi brzegami koperty, z pominięciem koronki oraz przycisków. (wartość wyrażona w mm)
Grubość koperty
Grubość koperty: 13,7
Pomiar dotyczy odległości między wierzchem a spodem koperty, z uwzględnieniem dekielka oraz ewentualnej wypukłości szkiełka. (wartość wyrażona w mm)
Opakowanie
Opakowanie: Oryginalne producenta
Podatek VAT
Podatek VAT: 23%
Kwota podatku VAT zawarta w cenie produktu.
Gwarancja
Gwarancja: 3 lata z możliwością przedłużenia o 3 dodatkowe lata
W przypadku kiedy nie otrzymasz karty gwarancyjnej zawsze możesz skontaktować się ze sprzedawcą, który w Twoim imieniu przeprowadzi Cię przez proces gwarancyjny Karta gwarancyjna producenta
Kolor
Paleta kolorów
Wyszukaj produkty podobne kolorystycznie

Opinie i recenzje